365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Alarko Servisi

Alarko servisi ile birçok beyaz eşyaya yönelik bakım ve onarım işlemi alanında deneyimli olan kişilerimiz tarafından sunulmaktadır.

Alarko servisi alanında size yardımcı olacak birçok elemanımız mevcut. Dilediğiniz zaman servisimizi arayıp anında gerekli yardımı alabilirsiniz. Bunun için çok fazla beklemeye bile ihtiyaç duyulmaz. Oldukça kısa bir süre içinde gerekli olan işlem ne ise anında o işlemi ortaya koyarız. Bu alanda birçok elemana yer vermekteyiz. Bu yüzden geniş iş kolumuz ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Uzun yıllara varan deneyimlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Sadece herhangi bir istek ve şikayet olması halinde servisimizi aramanız yeterli olacaktır. Tüm Türkiye’ye ulaşmaktayız.

Alarko Klima Servisi

Alarko klima servisi ile şimdi bu alanda her türlü bakım ve onarım işlemini bizlerle gerçekleştirebilirsiniz. Alarko servisi ile alanında deneyimli olan kişilerimiz size yardımcı olur. Bu yüzden en ufak bir sorun yaşamazsınız. Mevcut olan klima sorunları özellikle kış aylarında daha çok ortaya çıkar. Bu gibi sorunların önüne geçilmezi için vakit kaybedilmeden servisimize ulaşılması önem taşır. Biz tam da bu anlamda size yardımcı olmaya çalışmaktayız. Eğer soruna anında müdahale edilirse o zaman büyük bir sorunun oluşmasının da önüne geçilmiş olunacaktır. Bunu göz önünde tutup bu alanda size yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sadece büyük ya da küçük tüm klima sorunları için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Alarko Kombi Servisi

Alarko servisimiz bu alanda geniş çaplı iş gücü ile size yardımcı olur. Alarko servisi ile özellikle kombi alanında mevcut olan tüm sorunlar için anında bizden yardım alabilirsiniz. Bunun için çok fazla beklemeye bile gerek yoktur. Kısa süre içinde gerekli olan işlem ne ise anında o işlemi uygulamaya koymaktayız. Kombiler çoğu zaman onarım dışında bakıma da ihtiyaç duyar. Çünkü belli periyodik bakımları vardır. Bunun da aksatılmaması gerekilir. Biz bunu göz önünde tutup bu alanda size yardımcı olmaya çalışmaktayız. Siz de eğer kombinizi daha uzun süreli olacak şekilde kullanmak isterseniz bunun için bizden yardım alabilirsiniz. Tüm Türkiye geneline de servisiz ulaşır.

Alarko Teknolojik Ev Aletleri Servisi

Bu alanda Alarko ev aletleri servisi ile şimdi aklınıza gelecek birçok küçük ev aletleri için bizden gerekli yardımı alabilirsiniz. Alanında deneyimli olan çalışanlarımız yerinde yapılan inceleme ile sorun ne ise anında o sorunu ortaya koyar. Kimi zaman sorun büyük olduğu için bu aletlerin kullanılması durdurulur. Ancak bizler en zor olan tamir ve onarım süreci için bile gerekli çözümü üretmekteyiz. Bu yolla sizi maddi sıkıntıdan da kurtarmış oluruz. Burada tek yapmanız gereken şey herhangi bir sorun olduğu zaman bizi arayıp bu sorunu dile getirmektir. En kısa süre içinde vakit kaybetmeden sorun ne ise o soruna çözüm üretmekteyiz.

Alarko Radyatör Servisi

Radyatör çoğu zaman periyodik bakımları yapılmadığı için sorun yaşarlar. Radyatör servisi ile bizler bu alanda gerekli olan işlem ne ise anında o işlemi uygulamaya koymaktayız. Radyatör bakımı için alanında deneyimli olan çalışanlarımız mevcut. Bu çalışanlarımız kısa süre içinde gerekli incelemeyi yapıp radyatör bakımına geçer. Bu bakım süreci etrafın kirlenmesine de yol açmaz. Oldukça titiz bir şekilde yapılan bir işlem ağını sunarız. Belli aralıklarla yapılması gereken bu periyodik bakım ile radyatör daha uzun süreli kullanılmaya başlanır. Bu yolla radyatörün değişmesi gibi bir durum da asla söz konusu olmaz. Üstelik eskisi gibi daha kullanışlı ve işlevsel bir yapıya da kavuşturmuş oluruz.

Alarko Servisi ile Kısa Sürede Çözüm

Mevcut olan tüm bakım ve onarım süreci tarafımızca titiz bir şekilde gerçekleşir. Tüm işlemlerden sonra eğer herhangi bir sorun ya da şikayet yaşanırsa bunun için de bizi arayabilirsiniz. Telefonumuzu günün her saatinde açık olacak şekilde size hizmet verir. Bu alanda birçok elemanımız mevcut. Bu elemanlarımız ile görüşme sağlayıp sorununuzu dile getirebilirsiniz. Teknolojik ve beyaz eşyalı ev aletleri içinde sorun yaşadıklarınız varsa bunu bize iletmeniz yeterlidir. Zaman kaybı yaşamaya imkan bile vermeden size yardımcı oluruz. Tek yapmanız gereken şey ihtiyaç halinde bize ulaşmaktır. Tüm Türkiye genelinden de bize ulaşabilirsiniz. Alarko müşteri servisi ile görüşme yaptıktan sonra sorun ne ise kısa süre içinde çözüm bulmaktayız.