365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Altus Servisi

Altus servisi ile bu alanda bakımdan onarıma ve tamirat işlemine kadar birçok işlem usta kişilerimizce yapılmaktadır.

Altus servisi alanında deneyimli ekibimiz ile birlikte size yardımcı olmaya çalışmaktayız. Tek yapmanız gereken şey ihtiyaç halinde bizi aramaktır. En kısa süre içinde size yardımcı olacak ekibimiz ile yanınızda olmaktayız. Bu alana yıllarını vermiş bir servisiz. Bu güne kadar en ufak bir sorun da yaşamış değiliz. Herhangi bir sorun yaşadığınız zaman da bizi arayıp anında sorunu dile getirebilirsiniz. Sorununuza kısa süre içinde gerekli çözümü sunmaktayız.

Altus Fırın Servisi

Altus servisi ile bu alanda çabuk bozulan ve arızalanan fırınlar için de yardım alabilirsiniz. Altus servisi alanında size yardımcı olacak birçok deneyimli elemana yer vermekteyiz. İstediğiniz zaman arayıp gerekli yardımı bizden alabilirsiniz. Fırın özellikle elektrikten ve ısı sisteminden kaynaklanan sorundan ötürü bozulur. Burada hem elektrik hem de fırının mekanik yapısı devreye girer. Bizler bu alanda derin bir bilgiye sahip olduğumuz için anında soruna müdahale etmekteyiz. Çok kısa bir zaman dilimi içinde garantili bir çözüm sunuyoruz. Fazla vakit biler almadan fırını tıpkı eskisi gibi kullanmaya devem ediyorsunuz. Önemli olan tek şey zaman kaybı yaşanmadan bu gibi durumlarda anında servisimizi arayıp yardım almaktır. Tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktayız.

Altus Buzdolabı Servisi

Fırından sonra en çok arızalanan beyaz eşyalardan biri de buzdolabıdır. Altus servisi ile şimdi oldukça sağlıklı bir şekilde tüm bakım ve onarım işleminizi yapabiliriz. Bu alanda kontrollü bir şekilde ilerleyen bir bakım ve onarım süreci vardır. Buzdolabı bozulduğu zaman yerine yenisini almak çok maliyetli oluyor. Biz ise sizi bu maliyetten anında kurtarıyoruz. Bunun için bizi aramanız yeterli olacaktır. Çok kısa bir zaman dilimi içinde etkili bir kesin çözümü anında size sunmaktayız. Alanında deneyimli olan elemanlarımız ile birlikte buzdolabı ile ilgili ortaya çıkmış olan tüm sorunlardan kısa bir zaman dilimi içinde kurtulabilirsiniz. Şimdi dilediğiniz zaman bizi arayıp yardım alabilirsiniz.

Altus Elektrik Süpürgesi Servisi

Altus alanında mevcut olan tüm ürünlere etkili bir şekilde bakmaktayız. Altus elektrik süpürgesi servisi alanında elektrik süpürgesi ile ilgili ne tür bir sorun yaşıyorsanız tüm bu sorunlara kısa süre içinde çözüm bulmaktayız. Çok fazla beklemenize bile gerek kalmıyor. Alanında deneyimli olan ekiplerimiz anında yanınızda olmakta. Tüm Türkiye’ye hizmetimiz mevcut. Elektrik süpürgesi detaylı bir şekilde incelendikten hemen sonra sorun da ortaya çıkmış oluyor. Daha sonra ise soruna uygun olan bir çözüm geliştirmekteyiz. Çok zorlu olan sorunlar için bile etkili bir çözüme sahibiz. Sadece bizi aramanız yeterli olacaktır. Arayıp bu alanda mevcut olan sorunu dile getirmeniz gerekir. Daha sonra uzun bir süreye kadar elektrik süpürgesi kullanmaya devam edeceksiniz.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi bir evin vazgeçilmezi olan bir üründür. Bu alanda da servisimiz gerekli alt yapıya ve donanıma sahip. Çamaşır makinesi ile ilgili herhangi bir sorun ortaya çıktığı zaman korkmanıza gerek yok. Anında bizi arayıp tüm sorunlardan kısa bir süre içinde kurtulmanız mümkün. Çamaşır makinesi genelde çok fazla kullanıldığı için bir takım sorunlar ortaya çıkarabilir. Bu tür sorunlara karşılık etkili bir çözümü anında bulabiliriz. Bunun için servis elemanlarımız makineyi yerinde kontrol eder. Daha sonra ise gerekli teknik alt yapı ile soruna uygun bir çözüm buluruz. Sonunda ise çamaşır makinesini kullanmaya devam edersiniz. Üstelik onarılan makineniz tıpkı eskisi gibi kullanılmaya devam eder.

Altus Servisi ile Garantili Çözüm

Altus servisimiz bu alanda oldukça donanımlı bir yapıya sahip. Bu yüzden beyaz eşyadan teknolojik ev aletlerine kadar hemen her şey için bizi arayabilirsiniz. Anında yanınızda olarak tüm sorunlara kısa süre içinde gerekli çözümü sunmaktayız. Bu alanda mevcut olan deneyimlerimiz ile birlikte her zaman sizin yanınızdayız. Tek yapmanız gereken şey mevcut olan iletişim kanalı üzerinden bize ulaşmaktır. İletişim kanalımız ise günün her saatinde açıktır. Yani gecenin bir yarısında ya da sabahın erken vakitlerinde bile bizi arayabilirsiniz. Bu alanda mevcut olan bilgi birikimimiz ile tanışmak sizin elinizde. Tüm sorunlara etkili çözümler sunuyoruz. Tüm Türkiye geneline ulaşmaktayız. Altus iletişim alanı ile irtibata geçip anında sorunlara çözüm bulabilirsiniz.