365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Arçelik Servisi

Arçelik servisi ile bu alanda gerekli olan tüm bakım ve onarım işlemini en kısa süre içinde yerine getirmekteyiz

Arçelik servisi alanında deneyimli bir alt yapıya sahibiz. Bu alanda yıllara varan bir deneyimimiz mevcut. Bu güne kadar en ufak bir sorun yaşamadık. Beyaz eşya ve teknolojik ev aletleri içinde herhangi bir sorun yaşıyorsanız bunu bizlerle giderebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey bizi aramaktır. İletişim alanımız günün her saatinde açıktır. İstediğiniz zaman bizi arayıp anında gerekli yardımı bizden alabilirsiniz. Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik servisimiz her zaman size yardım etmeye hazır. Arçelik servisi ile bu alanda bakım ve onarım sürecimiz çok dikkatli geçer. Özellikle buzdolabı için ayrı bir birime sahibiz. Bu alanda buzdolabı ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız bunun için bizden yardım alabilirsiniz. Buzdolabı soğutucu alanında ön plana çıkan bir yapıya sahip. Şimdi siz de buzdolabını daha uzun süreli olacak şekilde kullanmak istiyorsanız bunun için bizden yardım alabilirsiniz. Anında etkili bir çözüm bulmaktayız. Böylece buzdolabını uzun süreye varacak şekilde kullanmaya devam edersiniz. Bu alanda sizin yanınızda olan birçok elemanımız mevcut. İstediğiniz zaman bizi arayıp buzdolabı ile ilgili her türlü sorunu dile getirebilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Servisimiz birçok beyaz eşya alanında hizmet vermeye devam eder. Arçelik servisi alanında çamaşır makinesi de öne çıkar. Çamaşır makinesi bir ev için vazgeçilmezler arasında yer alır. Bozulduğu zaman evde biriken kıyafetler kötü konuya bile neden olur. Eğer yenisini de alamıyorsanız bunun için bizden yardım alabilirsiniz. Çok kısa bir süre içinde gerekli şekilde size yardım etmekteyiz. Alanında deneyimli olan servis çalışanlarımız ile birlikte her zaman sizin yanınızdayız. Böylece çamaşır makinesini değiştirmeye bile gerek kalmadan uzun süreye varacak şekilde kullanmaya devam edersiniz. Sağlıklı bir makine kullanımı için her zaman sizin yanınızdayız. Bu alanda gerekli olan tüm donanıma da sahibiz. Tüm Türkiye’ye hizmetimiz mevcut.

Arçelik Fırın ve Davlumbaz Servisi

Fırın ve davlumbaz sistemi belli zaman aralıkları içinde bakıma ihtiyaç duyar. Arçelik fırın ve davlumbaz bakımı için de bizden yardım alabilirsiniz. En kısa süre içinde bakım için gerekli olan tüm işlemleri uygulamaya başlarız. Eğer bu bakım yapılmaz ise fırın ve davlumbazdan gerekli verim alınmaz. Özellikle davlumbaz sistemi kokuyu ve buharı etkili bir şekilde çekemez. Bu durum ise koku ve dumanın evin içine sinmesine neden olur. Bu gibi sorunları önlemek amacıyla bizden yardım alabilirsiniz. Anında yanınızda olarak gerekli periyodik bakımı uygulamaya hazırız. Böylece fırın ve davlumbaz sistemini daha sağlıklı ve uzun süreli olacak şekilde kullanmaya devam edersiniz. Bunun için her zaman yanınızdayız.

Arçelik TV Servisi

Evde en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biri de TV dir. Televizyonun bozulması ya da arızalanması sonucunda değiştirmeye gerek yoktur. Eğer çok basit bir soruna sahip ise bunu ortaya çıkarmak için bizden yardım alabilirsiniz. Anında gerekli çözümü size sunmaktayız. Böylece yeni bir TV almaya bile ihtiyaç duymasınız. Eski TV nizi kullanmaya devam edersiniz. Bunun için öncesinde arayıp sorunu dile getirmeniz gerekir. Daha sonra ise ekibimiz TV yi incelemek için evinizde olur. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra da işlem ne ise onu uygulamaya koyarız. Böylece TV nizi değiştirmeye gerek bile duymadan kullanmaya devam edersiniz. Bu yüzden herhangi bir arıza olduğu zaman bizi arayabilirsiniz.

Arçelik Servisi ile 7/24 İletişim

Servisimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Günün her saatinde size hizmet vermeye devam ediyoruz. Bunun için belli bir zaman kısıtlaması söz konusu olmaz. Yani 7 gün 24 saat olacak şekilde bizi arayıp gerekli yardımı bizden alabilirsiniz. Servisimiz online olacak şekilde de çalışma gösterir. Yani mevcut müşteri hizmetleri aracılığı ile de bizi arayıp anında yardım alabilirsiniz. Böylece sorunu geciktirmeden anında çözüme kavuşturmuş olursunuz. Bu yolla birçok semte ve mahalleye de ulaşmış oluyoruz. Fazla zamanınızı almadan size yardım etmeye çalışmaktayız. Bu alana yıllarını vermiş bir servisiz. Bunu deneyimlemek için bizi arayabilirsiniz. Arçelik servisi iletişim adresi de web üzerinde yer almaktadır.