365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Daikin Servisi 

Daikin servisi teknik çözümlerimizle beraber tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Klima, kombi ve markaya ait diğer ürünler için başvuru yapabilirsiniz.

Daikin servisi  olarak, arıza kodu nedenlerine odaklanan bir hizmet bakış açımız bulunmaktadır. Teknik servisimizden siz de başarılı sonuçlar alabilir, yenilenmiş ürünlerinizi uzun süre değerlendirebilirsiniz.

Daikin Nedir?

Daikin firması kombi ve klima ağırlıklı şekilde ürün dağıtımı yapan kurumsal bir yapıdır. Çok sayıda iş ortağı olan firma için en iyi teknik servis veren işletmeler arasındayız.

Daikin teknik servis hizmetlerimizin kapsamı son derece geniştir. Daikin markası ve teknik servisin sunduğu hizmetlerde paralel bir çalışma anlayışı bulunmaktadır.  İklimlendirme sektöründe önde gelen firmanın profesyonel teknik servis hizmetlerini vermekteyiz.

Daikin Ürünleri

Daikin servisi  olarak bu markada özellikle klima ve kombilere odaklanılmaktadır. Birçok marka ürünü için başvurularınızı yapabilir ve çözüm arayışına girebilirsiniz.

1Daikin Premix NDJ Model Kombiler

Daikin Premix NDJ model kombiler her kullanıcının beklentilerini karşılamaktadır. Az yer kaplayan kombi serisi için tasarruf ve şık görseli bir arada bulabilmektesiniz. Tam Yoğuşmalı 24W,35 KW,  28W model kombilerle ilgili sorunlarınızda başvurularınızı yapabilirsiniz.

2Premix VZ Kombiler

Paslanmaz çelik eşanjörlü Premix VZ kombi modellerinde meydana gelen sorunlar için Daikin teknik servisimize başvuru yapabilirsiniz. Optimum performans sunan ürünler arasındaki bu serinin arıza kodları değişebilmektedir.

3Premix NDJ-T Kombiler

Daikin NDJ-T Premix serisi kombi modelleri Japon teknolojisinin etkilerini barındıran bir seri olarak tank özelliğiyle fark yaratmaktadır. Ek tasarruf ve yüksek sıcak su kapasitesi artıları olan kombiniz için başvuru yapabilirsiniz.

4 Daikin Condense Yoğuşmalı Kombi

Daikin Condense yoğuşmalı kombilerde frekans kontrolü artısı olan pompa gibi özellikleri bulabilirsiniz. Modülasyon verim açısından yaşanan sorunlarda Daikin servis başvurusu yapabilirsiniz.

Daikin Kombi Arıza Kodları

Daikin kombi arıza kodlarında öne çıkan , sık görülen sorunlar arasında şu sıralama görülebilmektedir:

  • Daikin 11-64 arızası için alev oluşma sorunları görülebilmektedir. Kombinizde gaz vanasının kontrolünü yaprak kapalı durumdaysa açık konuma almalısınız. Geçmeyen sorunlarda yeniden teknik servisimize başvurabilirsiniz.
  • bC hatası olan Daikin kombilerinizde ateşleme sorunu olabileceği gibi brülör kontrol hatası da olabilmektedir. Net bir çözüm için teknik servisimize başvurmalısınız.
  • Kombi resetleme durumu yapmadan önce Daikin kombinizin ekranındaki harf ve sembolleri okumalısınız. Gelişigüzel şekilde resetleme yapmamalı ve R işareti, On ,Off işaretlerini gereken biçimde yapmalısınız.

Daikin Klima Modelleri

Daikin klima modelleri kendi içerisinde birçok seriyle beraber görülmektedir. Klima serilerine göre müdahaleler yaparak teknik çözümleri sunmaktayız.  Her marka ve modelin gereksinimi farklı olmaktadır.

  • Sensira klimalar yeni nesil modeller içerisinde enerji tasarrufu nedeniyle öne çıkmaktadır. Duvar tipi ünite özelliklerine ek yüksek konfor sağlayan ürün için teknik arıza kaydı oluşturabilirsiniz.
  • Daikin Shıra Eco klima modelleriyle, Avrupa Birliği’nin sezonsal enerji standartları üzerinde, A++ enerji sınıfı ürünleri kullanmış olursunuz.
  • Shıra Plus model klimalarda enerji tasarrufunu yarı yarıya artırmış olursunuz. Inverter teknolojisi olan cihazda dengeli soğutma ve konforu da yaşayabilirsiniz. Shıra Plus model klimalarınızdaki arızalarda en kısa sürede çözüm sunmaktayız.
  • Daikin Emura klima modelleri ödülleriyle dikkat çekmekte ve tasarım açısından öne çıkmaktadır. Klimadaki tüm sorunlar için başvurularınızı beklemekteyiz.
  • Ururu Sarara klima modelleri kırmızı nokta ödüllü seçeneklerdendir. Bu serideki ürünleriniz için kapsamlı bakım onarım işlemleri yürütülmektedir.
  • Perfera Inverter klima modellerinde başlangıçta yumuşak özellikler dikkat çekmektedir. Enerjinin az kullanıldığı yüksek konforlu klimalarda yedek parça ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.

Klima Teknik Servis Fiyatları

Daikin klima fiyatları ve teknik servis fiyatları kategori açısından farklı durumlardır. Klimayı sıfır, ikinci el vs. alabilirsiniz. Teknik servise getirilen klimalarınız içinse ayrı bir değerlendirme yapılmaktadır. Mekanizmadaki soruna özel bir fiyatlandırma söz konusudur. Parça değişimleri ve bakım işlemleri farklı değerlendirilmektedir.

Daikin Klima Servisi Başvuru

Klimalarınızın rutin bakımlarını senede iki kere veya en az bir kere yaptırmanız önerilir. Filtre temizliği, elektronik kart kontrolleri gibi ayrıntılar uzun ömürlü bir klima için en önemli detaylardır.  Filtre temizliği olmadığında klima parçalarının arızalanma olasılığı artmış olacaktır. Temizleyici bölümlerin bakımında sorun olması halinde teknik servisimiz devreye girmektedir.

Daikin klima servis arayışınızda doğru adrestesiniz. Teknik servisimiz ürün montajı, sökümü, parça değişimi, rutin bakımları konusunda en iyi hizmet garantisi vermektedir.