365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Demirdöküm Servisi 

Demirdöküm servisi  olarak teknik ihtiyaçlarınıza kapsamlı şekilde yanıt vermekteyiz. Tüm Türkiye’ye sunulan hizmetlerde cihazların ömrü uzatılarak bakım sağlanmaktadır.

Demirdöküm servisi  teknik arızalarınıza yönelik profesyonel çözümleri kapsamaktadır.  Güncel modellere paralel olarak çıkan arızaların kapsamına yenilikçi bir şekilde çözüm getirmekteyiz. Her marka ve modelde ihtiyaçlarınızın eksiksiz karşılanması amaçlanmaktadır.

Demirdöküm Teknik Servisi Nedir?

Köklü kombi firmaları arasındaki Demirdöküm, teknik arızası olan cihazları için firmamızla anlaşmış bulunmaktadır. Teknik arızaların giderilmesi için gereken tüm aşamalar servisimiz bünyesinde gerçekleşmektedir.

 • Mekanik sorun yaşayan cihazın hangi alanında sorun olduğuna bakılmakta, öncelikle sizden gelen şikayetler dinlenmektedir.
 • Şikayetleri ekibimize doğru biçimde aktarmalı ve sorunu net şekilde olduğu gibi tarafımıza söylemelisiniz.
 • Kombi veya klimanızın üzerinde yer alan arıza kodunu ve değişme durumunu söylemeniz önerilir. Geçici sorunlarda ekranda görülen harfler bir daha ekrana çıkmayabilir.  Bazı hallerde yeniden görülebilmektedir.  Her durumda başvurularınızı yapabilirsiniz.

Demirdöküm servisi  yedek parça gereken durumlarda doğru orijinal parçayı uzun vadeli şekilde temin etmektedir.  Meydana gelen sorunların kökten çözümü sağlaması adına gereken tüm müdahaleleri eğitimli, tecrübeli bir ekiple yapmaktayız.

Demirdöküm Kombi Arıza Kodları

Demirdöküm kombi arızaları değişken bir özellik gösterse de genel olarak kod türleriyle ilgili bilgilendirme yapılabilir:

 • F0 arıza kodu, su basıncının düşüklüğüne işaret etmektedir. Hiç su olmadığında da bu kodu görebilirsiniz. Kombinize basınç düzenlemesini kendiniz yapabilirsiniz. 1,5-2 bar aralığı dikkate alınarak kombilerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Düzelmeyen sorunlarda teknik servisimize ulaşabilirsiniz.
 • Oc arıza kodu, resetlemeye rağmen devam ederse teknik servis çağrısı gerektirmektedir. Sensörde dış hava arızası olarak da bilinmektedir. Resetleme yaparken bir süre bekleyerek yeniden kombinizi açmalısınız.
 • Cc arıza kodu, sensörünün devre dışı bırakılmasına işaret eder. Bazı hallerde prosestat sorunu anlamına da gelebilmektedir. Kendiliğinden düzelme görülmezse teknik servisimiz aranabilir.
 • F1 arıza kodu,ısınma sorunları demektir. Demirdöküm servisi başvurusu yaparak limit termostat değişimi talebinde bulunabilirsiniz.
 • F2 arıza kodu sıcak su performansında düşüş olan kombi anlamına gelmektedir. Değişimi gereken sensöre bağlı olarak düzelme takip edilecektir. Bazı modellerde bu kodun görülmesindeki neden hava akış problemleridir.
 • F3 arıza kodu olan cihazlarda modellere göre bazen tesisat su Sensör arızası olabilmektedir. Genellikle hava prosestat arızasına gönderme yapar.

Demirdöküm Ürünleri Başvuru

Demirdöküm kombi, klima ve kazan ürünleri geniş bir yelpazede satışa sunulmaktadır. Teknik servisimize bu ürünlerin tamamı için başvurularınızı yapabilirsiniz.

1Demirdöküm Kombi Modelleri

Demirdöküm kombi modelleri kendi içerisinde özel seri isimleriyle adlandırılmaktadır:

 • Atron Condense modeller yoğuşmalı kombi türüyle Demirdöküm markasında sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Düşük emisyon teknolojisine sahiptir.
 • Atromix kombiler kolay kullanımı ve yüksek tasarruf sağlayan yapısına ek uygun boyutlarıyla da dikkat çekmektedir.
 • Nitromix model kombiler duyarlı ve tasarruflu teknik özellikler sunan yoğuşmalı kombilerdir.
 • Demirdöküm İsomix kombiler hızlı sıcak su açısından maksimum verim alabileceğiniz bir konfor sağlamaktadır.

2Demirdöküm Klima Modelleri

Demirdöküm klima servisi de alabileceğiniz firmamızda markanın özel modelleri için başvuru yapabilirsiniz:

 • Kion Inverter klima modelleri A++ verimine sahip tasarruflu ürünlerdir. Filtre bakım ve tamir işlemlerinde başvuru yapabilirsiniz.
 • A 5 Inverter klima A+++ verim özelliğiyle konfor ve tasarruf bir arada sunan ürünlerdir. Klima montaj söküm ve diğer onarım işlemlerinde başvurularınızı beklemekteyiz.
 • A5 performans ınverter klima modellerinde en yüksek verim sınıfı olan A+++ ve tasarım artısını bir arada bulabilirsiniz.Klimanızda elektronik kart ve diğer yedek parça değişimlerinde başvuru yapabilirsiniz.
 • A5 Multı Inverter klimalar, tek dış ünite ve farklı ortam iklimlendirmesine optimize yapıya sahiptir. Teknik servisimiz sorularınıza içtenlikle yanıt verecektir.
 • A420 Fı Salon Tipi Klima modellerinin aşırı soğutması, normalden fazla ısıtması gibi sorunlar için başvurularınızı yapabilirsiniz.

3Demirdöküm Kazan Teknik Servis

Demirdöküm kazan modelleri için sorun yaşadığınızda doğru adrestesiniz. Teknik ekibimiz güç kapasitesine göre sınıflandırılan kazanlarınız için mükemmel çözümler sunmaktadır.

1 Maxi/Condense 110 – 150 kW Duvar Tipi Kazanlar

Demirdöküm Maxi/Condense kazanlarda yüksek kapasitede kullanım elde edebilirsiniz.  Yoğuşmalı kombinizin çeşitli yerlerinde oluşan teknik sorunlara en hızlı şekilde yanıt vermekteyiz.  Bulunduğunuz alana gelerek teknik çözüm sürecimizi başlatmaktayız.

2 Maxicondense 48- 65 kW

Müstakil daire ve binalar için kullanımı yüksek verimli bir üründür. Isıtma miktarında azalma görüldüğünde kazan işaretlerini firmamıza aktarmalısınız.

3 Maxipremix 100 – 150 Kw

Demirdöküm servis başvurunuz Maxipremix 100 -150 kW ürünü için olduğunda montaj söküm gibi durumlar için de işlemler yapmaktayız.