365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Dominox Servisi 

Dominox servisi taleplerinize Türkiye genelinden gelen her istek için yanıt vermekteyiz. Birçok ürün seçeneğinde oluşan arızaları gidermek üzere titizlikle çalışıyoruz.

Dominox servisi  beyaz eşya kategorisindeki ürünlerin her biri için teknik arızaları gidermektedir. Arızalanan cihazın kendi ekranında çıkan kodlar ve diğer sorunlara göre işlemler sürdürülmektedir.

Dominox Ankastre Davlumbaz Teknik Servisi 

Doğru bakım ve onarımla cihazların ömrü uzatılmaktadır. Ankastre davlumbaz teknik servisi çözümleri her beyaz eşyanın daha iyi bir hale gelmesini sağlamaktadır.  Köklü beyaz eşya firmaları içerisindeki Dominox için teknik arızalarınıza anında sonucu amaçlamaktayız. Hangi üründe nasıl bir arıza olduğunu şikayet ve taleplerinizle beraber aktarabilirsiniz.

Dominox Beyaz Eşya Ürünleri Başvuru

Dominox beyaz eşya servisi çok sayıda ürün türüne odaklanarak onarım yapmaktadır. Onarımı yapılamayacak durumdaki ürünlerde üretim hatası gibi süreçler satın alma yapılan firmayla ilgili olacaktır.

1Dominox Ankastre Fırın Modelleri

Dominox ankastre fırın modelleri için teknik servisimize başvurularınızı yapabilirsiniz. Fırınların dış ve iç kısımlarındaki mekanizmaların sorunla karşılaşması durumunda önemli katkılar sunmaktayız.

 • Dominox DO 86 MNT WH model ankastre fırınlarda düğme bozulması gibi sorunlarda başvurularınızı yapabilirsiniz. İç mekanizma değişimlerinde de problem kısa sürede giderilecektir.
 • DO 86 MNT BK fırınlarda ekran arızaları, fırının yeterince ısıtmaması gibi çeşitli sorunlar için problemleri çözüyoruz.
 • DO 42 ST XS fırınlarda hızlı pişirme veya hiç pişirmeme gibi durumlarda başvurularınızı yapabilirsiniz. Ürün kullanma talimatlarını takip ederek uygulamalısınız.

2Dominox Davlumbaz Modelleri

Dominox davlumbaz modelleri en sık kullanılan modellere bakıldığında beyaz ve siyah renklerde ürünler dikkat çekmektedir. Modellere göre sınıflandırma yapıldığında

 • DA 625 V WH A 60 cm ürünün alt yapısında mekanizma bozuklukları olabilmektedir. Havayı yeteri kadar almayan davlumbazlar için teknik servisimiz müdahale ederek çözüm sağlamaktadır.
 • DA 6014 GS WH XS davlumbazlarınızda cam kırılması gibi durumlarda değişim yapmaktayız. Filtre temizleme ve değişimi gibi hizmetler için başvurularınızı yapabilirsiniz. Yemek yapılan alanlarda yoğun kokuların giderilmesi için eski performansı yeniden sağlamaktayız
 • DA 931 DXS 90cm davlumbaz modellerinde piramit özellik tasarım dikkat çekmektedir. Ürünün çalışmasında pürüzler olduğunu düşünüyorsanız başvurularınızla sorunu çözebilirsiniz.

3Dominox Döküm Izgara Set Yedek Parça

Yedek parçalar teknik servisimizin en önemli kısımlarından biridir.Izgara set, fırın üstü ocak sisteminde en önemli parçalardandır. Bir nedenle formu bozulmuş olan ızgara setlerin yenilerini sunmaktayız.

Yedek parçaların özellikleri hangi teknik sorun varsa bu kapsamda değişmektedir. Dolayısıyla bir kombi yedek parçasıyla fırınlarınki aynı olmayacaktır. Bazı durumlarda da yedek parçalar benzer özellik de gösterebilir.

Beyaz Eşya Bakımı

Beyaz eşyalarınızın bakımını günlük rutinlerde yaptırdığınızda maddi açıdan avantaj sağlamış olursunuz. Elektronik aletlerin kendi kart sisteminde bakım olmaması nedeniyle yedek parça değişimi yapılmaktadır. Yedek parçaların normalde ürün çok eskimediği sürece devreye girmemesi gerekmektedir.  Ancak zamanında bakımı olmayan ürünler zincirleme bir şekilde etki edebilmektedir.

 • Bir fırın veya davlumbaz için düşünüldüğünde temizliğine dikkat edilmediğinde arıza olasılığı daha çok olacaktır. Pislik biriken mekanizmalarda küf ve işlevi yerine getirme konusunda zorluklar yaşanabilmektedir. Dominox servisi bu konuda gereken uyarıları da sizlere sunmaktadır.
 • Fırınlarınızda deformasyonu azaltmak için yüzeye zarar vermesi muhtemel olan aşındırıcı tel aletleri kullanmamalısınız. Deterjan olarak da daha hafif temizleyicileri seçmelisiniz.
 • Isıtma cihazları, pişirme ve sıcak su cihazlarında temel ortak mantık belirli aralıklarla bakım ve temizliktir. Peteklerdeki mantık da dikkate alınırsa aynı durum geçerli olacaktır.

Teknik servis arıza kodu çözümleriniz için başvuru yapacağınızda cihazınıza gereksiz yere müdahale etmemeye özen göstermelisiniz. Uzun ömürlü bir cihazda gereksiz müdahaleler bulunmamaktadır. Çok sık açmak kapatmak, dış etkenlere karşı korunaksız alanlar vs. her cihazı çok daha hızlı bir şekilde yıpratacaktır.

Fırın Arızaları & Çözümleri

Dominox fırınlarınızda arıza yaşadıysanız bu sorunları biraz daha yakından görmek faydalı olacaktır:

 • Alev düzensizliği durumunda gaz değerleri kontrolünü yapmalı ve olması gerekene uygunluğu değerlendirmelisiniz. Doğal gaz kullananlar için gaz çıkış kontrolünü yapmalı ve ekstra bir durum var mı diye bakmalısınız. Tüp kullananlar için de tüpün bitip bitmediği görülmelidir.
 • Fırınınız hiçbir şekilde çalışmıyorsa sorun daha farklı bir bölümden kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda Dominox servisi aranarak yardım istenmelidir. Çağrıdan önce fırının tüm bağlantılarını kapatarak bir süre bekleyip yeniden açabilirsiniz.