365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Electrolux Servisi

Türkiye genelinde yapmış olduğu başarılar ile Electrolux servisi olarak her zaman her türlü cihazların servis hizmetlerini çok daha kısa sürede güven içinde sizlere sunmaktadır.

Electrolux servisi hizmetleri ile alanında en kaliteli hizmetleri sunmakta olan firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması son derece önemli bir yere sahip olmaktadır. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz en sistem teknolojik ekipmanlar kullanarak doğru teknikler ile tüm bakım ve onarım hizmetlerini büyük bir titizlikle vermektedir. Tüm AEG marka cihazlarınızın ihtiyacı olan servis hizmetleri için firmamız ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Electrolux Teknik Servis Hizmetleri

Electorlux markasında olan her türlü beyaz eşya çeşitleri, kombi ve klima modelleri ile günlük yaşam çok daha konforlu bir hale gelmektedir. Hem ev içinde yapılan tüm işlerin çok daha kolay olması ve besinlerin korunması adına beyaz eşyalarda hem de kombi ve klima cihazları ile ısınmak ile serinlemenin sağlanması konusunda Electrolux markası teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmet vermektedir. Bundan dolayı büyük bir ihtiyaç haline gelen bu tarz cihazların bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra montaj ile kurulum hizmetlerinde firmamız en güvenilir çalışmaların ara vermeden devam etmektedir.

Electrolux servisi olarak her zaman firmamız en güvenilir hizmetlerini ayağınıza kadar getirmektedir. İşinde özel eğitim almış profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar ile çok daha kısa sürede güven içinde sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız tarafından verilen servis hizmetleri belirlenmiş süre doğrultusunda garanti kapsamında yer almaktadır. her türlü marka ait olan cihazların bakım, onarım ve montaj hizmetleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Electrolux servis fiyatları firmamızda çok daha uygun olup fiyatlar konusunda yardımcı olunmaktadır.

Kaliteli Elecktorlux Beyaz Eşya Teknik Servisi

Her geçen gün değişen günümüzde insan yaşamının en önemli ürünleri arasında yer alan beyaz eşyaların düzenli olarak çalışması ve istenilen verimi elde ederek uzun ömürlü olması için kesinlikle bakımlarının yapılması gerekir. Bakımları yapılmayan eşyalar zaman içinde arıza göstermesi kaçınılmaz olacaktır. Bu gibi durumlarda arızanı giderilmesi için teknik servisi hizmet alınması gerekmektedir. Tüm Electrolux markasında yer alan beyaz eşya çeşitlerinin bakım ve onarım hizmetleri firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız her zaman kaliteli servis hizmetleri Türkiye genelinde çalışmalarına devam etmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan Electrolux servisi olan firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Son derece gelişmiş teknolojik ekipmanlar kullanılarak tüm arıza sorunları en etkili çözümler sunarak kesinlikle tekrar sorun yaşamanızın önüne geçilmektedir. Ayrıca küçük ev aletlerinde gerekli olan servis hizmetlerinde firmamız alanında bulunan firmalar arasında güvenirliği ile farkını ortaya koymaktadır. Kısa sürede verilen kaliteli hizmetler ile günlük yaşamın aksamaması için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Profesyonel Electrolux Kombi Servis Hizmetleri

Kombilere hem yaz aylarında hem de kış aylarında her an sıcak su temin edebilmek için kombilere ihtiyaç duyulmaktadır. İnsanların çok daha konforlu yaşamalarına yardımcı olan bu cihazların daha verimli çalışabilmesi için kesinlikle periyodik bakım ve temizlikleri düzenli olarak yapılması gerekir. Electrolux servisi olarak Türkiye’nin dört bir yanında uzun yıllar hizmet veren firmamızda en kaliteli hizmetler çok daha kısa süre içinde en güvenli şekilde ayağınıza kadar getirilmektedir. Firmamızdan almış olduğunuz servis hizmetleri ile hem kombiler daha verimli çalışır hem de çok daha az yakıt harcayarak istediğiniz zaman ısınmak ve sıcak su temin etme şansına sahip olacaksınız. Her türlü Electrolux marka kombilerin bakım, onarım, montaj ve kurulum gibi servis hizmetleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Electrolux Klima Teknik Servis Hizmetleri

Yaz aylarında sorun yaşamadan serinleme için klima bakımlarının uzman kişiler tarafından yapılması çok önemli olmaktadır. Her türlü Electrolux klima modellerinin montaj, bakım, onarım ile kurulum hizmetlerini güven içinde yapmaktadır. Klimanız için gerekli olan bakım ya da onarım hizmetlerinde talep etmeniz üzerine Electrolux klima tamiri servisi firmamız bünyesinde çalışmalarına devam eden ustalarımız adresinize gelerek klima detaylı olarak incelemektedir. Yapılan inceleme sonrasında arıza tespit edilir ve gerekli olan işlemler en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanılarak anında çözüm elde edilmektedir.