365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Firigidaire Servisi

Tüm Türkiye’ye verdiğimiz Frigidaire servisi hizmeti sayesinde firmamız sektörde uzun zamandır varlık gösteren bir firmadır.

Frigidaire servisimizden hizmet alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Frigidaire teknik servis hizmetimiz Ttüm Türkiye’de bulunur. Bu sebeple yaşadığınız yer fark etmeden bizimle iletişim numaralarımız aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında internet sitemizde bize ulaşabilmeniz için farklı iletişim kanalları yer alır. Bu kanalları da kullanabilirsiniz. Bizi aradığın zaman işlemlerinizi alakalı randevu oluşturulur. Randevu gününde ve saatinde konu ile alakalı uzman ekibimiz belirttiğiniz adrese gelir. Elektronik cihazınızda yapılan bakımın ardından işlemler başlatılır ve konuyla alakalı yaşadığınız mağduriyete en kısa süre içerisinde giderilir.

Frigidaire Teknik Servis Hizmeti

Frigidaire markası dayanıklı beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri konusunda Türkiye’de sıklıkla tercih edilen bir markadır. Frigidaire markası konfor alanının genişlemesini sağlar. Dayanıklı ve uygun fiyatlı hizmeti sayesinde tüm Türkiye’de yaygın olarak tercih edilir. Sizler de satış noktalarından ve dijital platformlardan Frigidaire ev aletlerinin ayrıcalıklı avantajlarından faydalanabilirsiniz. Firmamız tüm Frigidaire teknik hizmetini sizlere sunar. Frigidaire elektronik cihazlarınız ile alakalı yaşayacağınız tüm olumsuzluklar tarafımızdan giderilir. Bu işlemleri oldukça kısa süre içerisinde gerçekleşir konuyla alakalı tamamen uzman ekiplerimiz çalışır. İşlem alabilmek için yalnızca bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İletişim numaralarımız aracılığıyla sizler için uygun randevu oluşturulur. Frigidaire markası buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, mikser, blender, klima, kombi ve benzeri çeşitli ev aletleri konusunda ürün tasarlar. Bu anlamda firmamız Frigidaire servisi olarak tüm ürünleri ile alakalı hizmet verir. Bizden hizmet alırken güvenilirlikle alakalı hiçbir kaygı duymanız gerek yoktur.

Frigidaire Buzdolabı Servisi

Frigidaire buzdolapları uzun süreli koruma performansları sebebiyle Türkiye’de oldukça yaygın kullanılır. Buzdolabında saklamak istediğiniz eşyaları uzun süreler boyunca kaliteleri bozulmadan saklayabilmeniz Frigidaire buzdolapları ile mümkündür. Dayanıklı ve yüksek performanslı bu buzdolaplarından siz de faydalanabilirsiniz. Firmamız frigidaire buzdolabı teknik servisi olarak Türkiye’nin her yerine hizmet verir. Bu sebeple konuyla alakalı yaşayacağınız her türlü olumsuzluk anında bize ulaşabilirsiniz. Buzdolabı tamir ve bakım işlemleri için uzman ekiplerimiz çalışma yürütür. Uzman ekibimizden alacağınız teknik destek hizmeti buzdolabınızı uzun süreler boyunca kullanmanızı sağlar.

Talebiniz doğrultusunda belirttiğiniz adrese gelen ekiplerimiz öncelikle buzdolabınızı motor kısmı kontrol eder. Buzdolabı tümü işlevini motor kısmından alır. Bu sebeple motorda oluşabilecek herhangi bir arıza ya da tozlanma buzdolabının işlevini yitirmesine ya da azalmasına sebep olur. Sonrasında buzdolabınızda alakalı tüm gerekli kontroller yapılır ve işlemlerini tamamlamış olur. İşlemlerimiz garantili olduğu için hiçbir kaygı duymanıza gerek yoktur. İşlemlerimizden sonra garanti kapsamında yaşayacağınız tüm olumsuzlukları uzman ekiplerimiz tarafından giderilir.

Frigidaire Çamaşır Makinası Servisi

Frigidaire çamaşır makinaları yüksek çalışma kapasitesine sahiptir. Bu ayrıcalıklı hizmetler faydalanabilmek için temin edebileceğiniz satış noktaları bulunur. Frigidaire servisi olarak firmamıza Ulaştığınız zaman Bakım ve Onarım işlemleri kolayca yapılır firmamız Tüm Türkiye’ye hizmet verir. Bu sebeple bizden hizmet almak sizin için oldukça faydalı olacaktır. Aldığınız hizmetler doğrultusunda ekonomik olarak da kendinize fayda sağlarsınız. Hizmetlerimiz uygun fiyatlı ve uzun sürelidir.

Frigidaire Klima Servisi

Yüksek tasarruflu Frigidaire klimalar Türkiye’de oldukça popüler şekilde kullanılır. Frigidaire marka klimalarınızın bakım ve onarım işlemleri tarafımızdan yapılır. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman bulunduğunuz adresi en yakın uzman ekip tarafınıza yönlendirilir. Böylece klimanızı alakalı tüm işlemler kolayca gerçekleştirilir. Ekiplerimiz klimanız ile alakalı gerekli tamiri yaptıktan sonra bakım işlemlerini de yapar. Bakım işlemi klimanızın bulunduğunuz iç mekânı bakteri ve toz üflemesini engeller. Bunun yanı sıra bakım yapılmadığı zaman klimanızdan kötü kokular gelir. Bunları engellemek amacıyla ekibimiz dikkatli şekilde bakım işlemini gerçekleştirir. Bakım hizmetimiz sizlere fayda sağlayacaktır. Bu sebeple klima bakımımızı düzenli olarak yaptırmanız gerekir.

Frigidaire Garantili Servis

Firmamızdan alacağınız tüm hizmetler garantili hizmetlerdir. Bu sebeple hizmet alırken kaygı duymanıza gerek yoktur. Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımız bize ulaşmanın en kolay ve pratik yoludur. İnternet sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan 7/24 ulaşım sağlarsınız. Firmamızdan alacağınız hizmetler doğrultusunda yaşayacağınız herhangi bir olumsuzluk garanti kapsamında değerlendirilir. Bu sebeple garanti süresi boyunca ekiplerimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.