365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Franke Servisi

Teknik servis sektöründe her zaman Türkiye genelinde en güvenilir servis hizmetleri sunan Franke servisi olarak firmamız her konuda yardımcı olmaktadır.

Franke servisi olarak çok uzun yıllar alanında hizmet veren firmamız en son sistem teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek firmamız çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Her zaman insanların yaşamının çok daha konforlu olmasına yardımcı olan pek çok teknolojik cihazların bakım, onarım ve montaj hizmetlerinde firmamızdan yardım almanız mümkün olmaktadır. Franke marka tüm cihazlarınızın servis hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Uzman Franke Kombi Teknik Servis Hizmetleri

yaz ve kış aylarında her an sıcak su temin edebilmek için kombilere ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca kış aylarına soğuk havalarda çok daha güven içinde ısınmak için kombiler farklı bir yere sahip olmakta ve olmazsa olmaz olan cihazlar arasında yer almaktadır.  İnsanların çok daha konforlu yaşamalarına yardımcı olan bu cihazların daha verimli çalışabilmesi için kesinlikle periyodik bakım ve temizlikleri düzenli olarak yapılması gerekir. Her türlü kombi çeşitlerinin çok daha verimli çalışabilmesi için yılda en az bir defa bakımlarının profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Ülkemizin dört bir yanında en kaliteli servis hizmetleri sunmakta olan firmamızdan her konuda detaylı olarak bilgi almanız mümkün olmaktadır. Frankel servisi olan firmamızdan en kaliteli teknik servis hizmetlerini çok daha kısa sürede güven içinde alabilirsiniz. Her türlü periyodik bakımlar içi hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. En son sistem teknolojik ekipmanlar kullanarak detaylı yapılan bakımlar ile kombiler daha verimli çalışacak ve sıcak su ya da ısınma konusunda soru yaşamazsınız.

Uzman Franke Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmetleri

Genel olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, pişirme grubu ve daha pek çok küçük ev aletleri ile Franke markası dünyanın pek çok yerinde kullanılmaktadır. En son sistem teknoloji ile üretimleri yapılan bu tarz cihazların verimli çalışması için kurulumlarının ve düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılması son derece önemli olmaktadır. Düzenli olarak bakımları yapılmayan cihazlar arıza göstererek günlük yaşamın olumsuz bir şekilde etkilenmesine neden olmaktadır. Franke beyaz eşya teknik servisi olarak firmamız çok uzun yıllar Türkiye’nin dört bir yanında en kaliteli servis hizmetlerini güven içinde sizlere sunmaktadır.

Tüm cihazların bakımı, kurulumu, montajı ve onarım hizmetlerinde firmamız alanında her zaman lider konumda yer almaktadır. Profesyonel ekibimiz en son sistem teknikler doğrultusunda servis hizmetlerini vermektedir. Her türlü beyaz eşyalarınız ve diğer cihazların bakım hizmetlerinde kesinlikle güvenilir kişilerden yardım alınması gerekir. Her türlü bakım, onarım, kurulum ve montaj servis hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır.

Franke Klima Teknik Servis Hizmetleri

Her türlü Franke marka klima modellerinin montaj, bakım, onarım ile kurulum hizmetlerini güven içinde yapmaktadır. Klimanız için gerekli olan bakım ya da onarım hizmetlerinde talep etmeniz üzerine Franke servisi olarak firmamız bünyesinde çalışmalarına devam eden ustalarımız adresinize gelerek klima detaylı olarak incelemektedir. Yapılan tüm incelemeler en son sistem teknolojik gelişmeler doğrultusunda detaylı olarak yapılmaktadır. Böylece bakımları yapılan klimalar daha verimli çalışırken arızalı olan cihazların sorunları anında onarımı yapılmaktadır.

Yaz aylarında sorun yaşamadan serinleme için klima bakımlarının uzman kişiler tarafından yapılması çok önemli olmaktadır. Her türlü klima modellerinin bakım ve onarım hizmetleri için firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz.

Franke Teknik Servis Ücretleri

Franke markasında olan her türlü beyaz eşya çeşitleri, kombi ve klima modelleri ile günlük yaşam çok daha konforlu bir hale getirmekte ve her türlü servis hizmetlerinde firmamız kaliteden ödün vermeden güven içinde hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri ile alanında yer alan firmalar arasında firmamız her zaman her sorununuzda yanınızda olmaktadır. Franke teknik servisi ücretleri firmamızda çok daha uygun olduğundan bütçeleri zorlamaz. Ücretler genel olarak firmamızda cihazların çeşitleri, bakım, onarım ya da montaj gibi hizmet türlerine göre daha farklı olmaktadır.