365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

General Servisi

Telefon sektörünün lider markası konumunda olan General Mobile markası için firmamız General servisi olarak hizmet sunar.

General servisimizden tüm Türkiye’de yaşayan General Mobile müşterileri faydalanabilir. General Mobile telefon sektörünün neredeyse lider markasıdır. Firmamız General Mobile servisi olarak hizmet sunar. Telefonların yanı sıra tablet gibi teknolojik eşyalarını da sunduğu pazar ortamında General Mobile markası gözü kapalı tercih edilen markalardandır. Alıcılarının bu denli yüksek olması General Mobile’ın yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada tanınan ve sıklıkla tercih edilen bir marka olmasına sebep olmuştur. Son işletim sistemini ve son teknolojik işlevli telefonları oldukça dayanıklıdır. Fiyat performans ürünleri açısından General Mobile oldukça başarılı bir çizgiye sahiptir.

General Mobile Akıllı Telefon Servisi

General Mobile markası uzun zamandır telefon sektöründe sıklıkla tercih edilir. General Mobile marka telefonları oldukça dayanıklı ve işleri telefonlardır. Bunun yanı sıra kamera özelliklerini de yüksek olması General Mobile’ın Türkiye’de popüler olmasının belirleyici etmenlerindendir. General Mobile marka telefon alabilmek için oldukça çeşitli satış noktaları bulunur. Dijital platformlar ve marketler General Mobile telefonları temin edebileceğiniz yerlerdir. General Mobile telefonlar yüksek özellikli telefonlardır. Bu sebeple işlemlerinizi General Mobile telefonları aracılığı ile yapabilirsiniz. Firmamız sizlere General Mobile marka telefonlarınız için teknik servis hizmeti sağlar. General Mobile telefon teknik servis hizmetimizden faydalanabilmek için bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Telefonumuz aracılığıyla geçtiğiniz iletişim sonucunda hizmetlerimiz ile alakalı detaylı bilgi size aktarılır.

Telefonlarınızın tamir ve bakım işlemleri uzman ekibimiz tarafından yapılır. Bu sebeple bizden alacağınız hizmetler oldukça kaliteli hizmetlerdir.  Bunun yanı sıra hizmetlerimizi garantilidir. Bu sebeple güvenilirlikle alakalı hiçbir problem duymadan bizimle iletişime geçebilirsiniz. General Mobile marka telefonlarınızı ilk günmüş gibi yüksek işlev ve yüksek performans ve kullanabilmek adına General Mobile servisi olarak bizimle iletişime geçmeniz önemlidir.

General Mobile Tablet Servisi

Türkiye’de tablet kullanımı da oldukça yaygındır. General Mobile markası yalnızca telefon olarak değil tablet sektöründe de aranan firmalarındandır.  Yüksek özellikle tabletleri tercih edilmeleri konusunda büyük bir etmendir. Bunun yanı sıra General Mobil marka tabletlerin şarj süreleri de oldukça uzundur. Bir tabletten alabileceğiniz en yüksek verimi General Mobile marka tabletlerden alabilirsiniz. Firmamız tüm Türkiye’ye General Mobile servisi olarak hizmet verir. Bu sebeple General Mobile marka tabletlerin izle alakalı arızalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizden randevu almak için bizimle iletişime geçmeniz önemlidir. Bu sebeple iletişim numaralarımız da 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere kolay bir şekilde randevu oluşturacaktır. Randevu gününe ve saatine dikkat etmeniz bizim için önem taşır.

General Mobile Teknik Servis Hizmeti

General Mobile markası Tüm Türkiye’de sıklıkla tercih edilir. Müşteri oldukça geniş bir markadır. Yalnızca Türkiye’de değil dünyada da bilinirlik oldukça üst seviyededir. Firmamızdan alacağınız General Mobile servisimiz tüm General Mobile marka elektronik cihazların işlevlerine devam ettirebilmesi içindir. Bu hizmetlerimiz sizlere uzman kişiler tarafından verilir. Elektronik eşyaların tamir ve bakım işlemleri teknik olarak donanımlı kişiler tarafından yapılmalıdır. Bunun yanı sıra elektronik eşyalarınız da yapılacak parça değişimi de orijinal General Mobile yedek parça kullanılarak yapılmalıdır. Bu sebeple kıymamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu anlamda firmamızda hiçbir mağduriyet yaşamazsınız. Kullandığımız tüm ürünler General Mobile marka yedek parçalardır.

General Mobile Garantili Teknik Servis

Firmamızdan alacağınız hizmetler garantilidir. Bu sebeple işlemlerimizden sonra yaşayacağınız olumsuzlukları garanti kapsamında garanti süresi boyunca değerlendirilir. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizlere verilecek garanti belgesi kapsamında işlemlerini garanti süresi boyunca tarafımızdan yapılır. Müşterilerimizin bu anlamda hiçbir mağduriyet yaşamasına kesinlikle izin verilmez. Firmamız müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede önem verir. Bu sebeple Türkiye’nin her yerinde bizden hizmet alan tüm müşterilerimiz için müşteri memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Siz de kaliteli ve güvenilir hizmetimizden faydalanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

General Mobile Teknik Servis Ücretleri

General Mobile teknik servis ücreti işlem yapılacak elektronik cihazla alakalı olarak değişiklik gösterir. Bu sebeple size en doğru bilgiyi firmamız bünyesinde çalışan uzman ekipler aktaracaktır. Ekiplerin doğru fiyat bilgisi aktarılabilmesi için arızayı tespit etmeleri gerekir.