365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Immergas Servisi

İmmergas servisi ile bu alanda sizlere yardımcı olan elemanlarımız ile bakımdan onarıma kadar her işlemi yapmaktayız.

İmmergas servisi ile oldukça detaylı ve işlevsel bir alt yapıya sahibiz. Bu alanda oldukça deneyimli olan elemanlara yer vermekteyiz. Bu yüzden ihtiyaç halinde anında yanınızda olmaktayız. İstediğiniz zaman bizi arayıp gerekli yardımı anında bizden alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey iletişim kanalı üzerinden bizlerle irtibata geçmektir. Alanında deneyim ve tecrübemiz ile birlikte hemen her zaman sizin yanınızdayız. Sadece tek bir telefon kadar size uzağız. Bu alanda öncü olan bir alt yapımız mevcut.

Immergas Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi bir evde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında gelir. İmmergas servisi olarak bizler de bu alanda size yardımcı olmaya çalışmaktayız. Türkiye’nin geneline hizmetimiz gidiyor. Bu yüzden istediğiniz zaman bizi arayıp bu hizmetten anında yararlanabilirsiniz. Alanında mevcut olan deneyim ve tecrübemiz ile birlikte şimdi çamaşır makinesini eski haline getirmekteyiz. Daha sorunsuz ve kullanışlı bir çamaşır makinesi istiyorsanız eğer bunun için bizden yardım alabilirsiniz. Üstelik yapacağımız her bir işlem oldukça kısa bir süre içinde gerçekleşir. Sadece arama yapıp genel sorun ne ise bunu dile getirmeniz yeterli olmaktadır.

İmmergas Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi bozulduğu zaman yenisini almaya gerek yor. Immergas servisi olarak bizden yardım alabilirsiniz. Bozulma nedeni eğer çok basit bir şey ise bunun için makinenin değişmesine gerek duyulmaz. Bunun yerine onarımdan geçirilerek makineyi kullanmaya devam edersiniz. Bu alanda sizi maliyetten de kurtarmış olmaktayız. Tek yapacağınız şey bizi arayıp sorunu dile getirmektedir. Türkiye’nin hemen her alanına da hizmetimiz çok rahat bir şekilde gidiyor. Yani istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bizi arayıp gerekli yardımı alabilirsiniz. Böylece eski eşyanızı daha maliyetsiz olacak şekilde kullanma şansını da elde etmiş olursunuz. Bu alanda size yardımcı olacak birçok elemanımız da mevcut. Alanında teknik alt yapımız ile her zaman sizin yanınızdayız.

İmmergas Fırın Servisi

Servisimiz çok geniş ölçekli olacak şekilde size yardımcı olur. Fırın servisi alanında fırında mevcut olan her soruna çözüm bulacak teknik bir ekibimiz mevcut. Bu alanda en zorlu olan fırın sorunları için bile çok kısa süre içinde gerekli çözümü sunmaktayız. Sadece arama yapmanız yeterli olacaktır. Alanında oldukça donanımlı ve işlevsel alt yapımız ile birlikte hemen her zaman sizin yanınızdayız. Bu alanda daha birçok olumlu sonuç ile de karşılaşabilirsiniz. Yani sadece onarım değil bakım işlemini de yapmaktayız. Kimi zaman bakım yapılmadığı için fırın arıza verir. Bunu göz önünde tutup bu alanda size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışmaktayız.

İmmergas Küçük Ev Aletleri

Küçük ev aletleri bugün birçok evde yer alır. Ancak çok kullanımdan kaynaklı olacak şekilde de arıza verebilir. Bu tür arıza olması halinde de bizden anında yardım alabilirsiniz. Bu alanda size yardımcı olacak birçok teknik ekibimiz mevcut. Alanında donanımlı ve at yapısı güçlü olan servisimiz ile birlikte hemen her alanda size yardımcı olmaktayız. Sadece sorun ne ise onu dile getirmeniz yeterli olacaktır. Bu alanda sorun büyük olsa bile bu soruna da anında çözüm bulmaktayız. Küçük ev aletleri için de bizden istediğiniz zaman yardım alabilirsiniz. Küçük ev aletleri arasında her birine özel olan bakım ve onarım işlemimiz mevcut. İstediğiniz zaman bize ulaşıp anında yardım alabilirsiniz.

İmmergas Servisi ile Garantili Çözüm

Bu alanda garantili olacak çözümler üretmekteyiz. Alanında donanımlı birçok çalışanımız mevcut. Tüm Türkiye genelinde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Böylece teknolojik aletleri ya da beyaz eşyaları daha uzun süreli olacak şekilde kullanmaya başlarsınız. Alanında deneyimli olan geniş kadrolu bir ekip de yine sizi bekler. Şimdi dilediğiniz zaman bize ulaşıp anında yardımımız alabilirsiniz. Yapacağımız her bir işlem garantili olacak şekilde size sunulur. Her işlemin sorumluluğunu da almaktayız. Böylece hiçbir sorun yaşamamaktasınız. En ufak bir sorun bile yaşamadan bakım ve onarımı anında yapmaktayız. Immergas bakım ve onarım servisi ile şimdi her ev aletine özgü olan bakım ve onarım işlemini size sunmaktayız.