365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Mitsubishi Servisi

Mitsubishi iklimlendirme sektöründe ve araba sektöründe öne çıkan firmalardan biridir. Firmamız Mitsubishi servisi olarak hizmet verir.

Mitsubishi servisimizden İklimlendirme sektörü için klima ve kombi konusunda Mitsubishi firması kaliteli hizmet sunmaktadır. Bunun dışında Mitsubishi markasını görebileceğiniz alanlardan biri de araba motorudur. Mitsubishi marka araba motorları oldukça dayanıklı ve kuvvetli araba motorlarıdır. Bu sebeple yedek parça değişimlerinde eğer motor değişecekse genellikle Mitsubishi marka araba motoru kullanılarak değişim yapılır. Firmamız sizlere sağladığı Mitsubishi servisi hizmeti ile Türkiye’nin her yerinde faaliyet verir. Bizimle iletişim numaralarımız aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak yalnızca bir telefon kadar uzaktır.

Mitubishi Klima Servisi

Mitsubishi klima servisi olarak firmamız talebiniz doğrultusunda adresinize gelerek işlemleriniz en kısa süre içerisinde tamamlar. Firmamızdan hizmet almak hem avantajlı hem de oldukça kolaydır. Bizimle iletişime geçebileceğiniz numaralar internet sitemizde açıkça belirtilmiştir. Bu numaraları aracılığı ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Mitsubishi markası Türkiye’de oldukça sıklıkla tercih edilir. Bu sebeple Mitsubishi servisi olarak müşteri ağamız geniştir. Tüm Mitsubishi marka elektronik cihazlarınızı alakalı hizmet vermekteyiz. Mitsubishi klima servisi hizmeti alabilmek için randevu oluşturmanız gerekir.

Ekiplerimiz belirttiğiniz adrese geldikten sonra klimanızın alakalı kontrol ederiz. Ekipler işine başlamadan önce ne işlem yapılacağı ile alakalı sizlere detaylı bilgi aktarılır. Detaylı bilgi aktarılmasının ardından işlemeye kısa süre içerisinde tamamlanır. Klimalarınızın tamirinden sonra yapılan bakım işlemi tamamen yüksek performanslı ve kullanmanızı sağlar. İç filtreler ve tüm iç parçalar temizlenir. Bu işlemin ardından klimanız içeriye temiz ve sağlıklı bir hava üfler.

Mitsubishi Kombi Teknik Servis Hizmeti

Kombiler günümüzde neredeyse her evde kullanılırlar. Mitsubishi marka kombilerde dayanıklılıkları ve yüksek tasarruflu olmaları sebebiyle tercih edilirler. Mitsubishi marka kombilerin bu denli geniş kullanılıyor olması otomatik olarak firmamızın da müşteri alanı genişletir. Bu sebeple firmamız tüm Türkiye’ye hizmet verir. Mitsubishi kombi servisi olarak firmamız iletişim numaralarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz konu ile alakalı sizlere bilgi aktaracaktır. Yine müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla hizmet talebi oluşturabilirsiniz. Hizmet talebiniz için size belirlediğiniz gün ve saatte randevu verilir. Randevu saatinde belirttiğiniz adreste olmanız önemlidir. Ekiplerimiz mutlaka belirttiğiniz gün ve saatte adresinize gelir. İşlemlerinizin başlaması ve hızlı şekilde bitirilmesi için bu dikkat etmeniz gereken bir noktadır.

Mitsubishi Yedek Parça

Mitsubishi marka araba motorları oldukça dayanıklıdır. Kullanım ömürleri uzun sürelidir. Bu sebeple yedek parça değişiminde Mitsubishi marka araba motorları sıklıkla tercih edilir. Mitsubishi marka araba motorunuzun oluşturacağı herhangi bir olumsuz durum tarafımızdan giderilir. Hizmetlerimizden kolayca faydalanmak ve konforunuz bozmamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz ilettiğiniz adrese zamanında gelir. İşlemlerinizin kısa sürüyor olması ile konfor alanının genişlemesini sağlar. Bu sebeple bizden hizmet alabilirsiniz hizmetlerimiz kaliteli ve güvenilirdir. Hizmetlerimiz ile alakalı herhangi bir olumsuzluk yaşanması söz konusu değildir. Ekiplerimiz işlemleri tamamladıktan sonra elektronik cihazlarınızı uzun süre kullanabilirsiniz.

Mitsubishi Teknik Servis

Mitsubishi firması özellikle iklimlendirme alanında öncü firma olarak yer alır. Klima denince akla ilk gelen markalardan biri olan bu markanın teknik servis hizmetleri tarafımızdan karşılanır. Firmamız bu anlamda tüm Türkiye’ye hizmet verir ve hizmetlerimiz uzmanı ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. Bu sebeple müşterilerimizin hizmetlerimizden sonra mağdur olması söz konusu değildir. Firmamız müşteri memnuniyetini oldukça fazla önem verir. Bu sebeple ekiplerimizin kullandığı teknik ekipmanlar da son teknoloji ekipmanlardır. Tüm Türkiye’de müşteri memnuniyeti oranımız oldukça fazladır. Teknik servis hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Geri kalan süreç bizim tarafımızdan yönetilir. Telefonunuza yönlendirilecek ekip tecrübeli ve uzman kişilerden oluşur. Ekibimiz işleme başlamadan önce elektronik cihazlarınızın durumu ile alakalı kısa bilgi aktarır. Sonrasında yapılacak işlemleri aktarırlar sonrasında işlem başlar işlem başladıktan kısa süre içerisinde tamamlanır. Böylelikle elektronik cihazlarınızı uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mitsubishi Teknik Servis Ücretleri

Mitsubishi servisi olarak firmamızdan alacağınız hizmetler elektronik cihazlara göre değişiklik gösterir. Bu sebeple en doğru fiyat bilgisi uzman ekibimizin elektronik cihazınızı kontrol ettikten sonra verilebilir. Uzman ekibimiz işleme başlamadan önce fiyat bilgisini sizlere sözlü olarak tekrar aktaracaktır. Fiyatlarımız oldukça uygundur. Bunun yanı sıra hizmetlerimiz garantili ve faturalıdır. Bu sebeple garanti kapsamında yaşayacağınız her türlü mağduriyet tarafımızdan giderilir.