365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Seg Servisi

Kısa bir süre içerisinde güvenli hizmet seçeneklerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü işlemi gerçekleştirmeye profesyonel ekibimiz ile devam ediyoruz.

Seg Servisi olarak satışa sunduğumuz tüm teknoloji ürünlerimizi bir araya getiriyor ve gerekli bakım işlemlerimiz sayesinde tüm ürünleri uzun süre kusursuz bir şekilde kullanabilmeniz yardımcı oluyoruz. Parça garantisi sağlayarak ürün satışlarımızı gerçekleştiriyor ve tüm teknoloji ürünlerimizi daha uzun ömürlü kullanabilmeniz yardımcı oluyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an Türkiye’nin dört bir köşesine yetişiyor ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Teknoloji ürünleri içerisinde birbirinden farklı seçenekler de herkes tarafından tercih edilen ve kalitesinden taviz vermeyen bir hizmet meydana getirmek adına çalışmalarını sürdüren bir süreç meydana getiriyoruz.

Seg Televizyon Servisi

Televizyon satın alan kişiler için tüm televizyonları garanti kapsamında gerekli her durumda bakım ve onarım sürecini sağlıyoruz. Gerekli arızalanmalarda iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşım sağlayarak markamızın hiçbir olumsuzluğa maruz kalmasına ve müşterilerimizin çözülemeyecek bir sorun ile uğraşmasına izin vermiyoruz. Seg Televizyon servis hizmeti sağlayarak 7/24 saat aktif çalışma sağlıyoruz. Garanti süresi biten ürünlerde meydana gelebilecek sorunları daha uygun fiyat seçenekleri ile sona erdiriyor ve bu şekilde hizmetlerimizi sürekli hale getiriyoruz. Aradığınız hizmetlere kolay bir şekilde sahip olmanız amacıyla hizmet kalitemizden ve hizmet sürecimizin hiçbir şekilde ödün vermeyerek çalışmalarımızı bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Seg Buzdolabı Servis İmkânları

Buzdolabı satın alan tüm müşterilerin güvenli bir şekilde ürünlerimizi kullanabilmelerine olanak sağlayacak bir hizmet sağlıyoruz. Tüm arızalarda sorunu kısa sürede çözmeye özen gösteriyoruz. Beyaz eşya servisi arayan kişiler için birçok markaya oranla çok daha kısa bir süre içinde istenilen sonuçların elde edilebilmesine her zaman fırsat tanımaya devam ediyoruz. Seg Servisi olarak birçok ürünün kısa süre içerisinde kullanıma uygun hale gelmesine her zaman olanak sağlıyoruz. Avantajlı ve kaliteli bir ürün satın alarak bu ürünü daha güvenli ve uzun süreli kullanabilmeniz adına çalışmalarımızı sizlere en kısa süre içerisinde ulaştıracak bir süreç oluşturmak adına hizmetimizi bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Güvenilir Servis Fırsatları

Tercih edildiği şekilde her zaman güvenilir ve kaliteli bir süreç meydana getirmeye özen gösteriyoruz. Tüm çalışmalarımızda beyaz eşyalarınızın daha uzun süre kullanıma hazır hale gelmesine ve meydana gelen sorunların daha kısa bir süre içerisinde sona ermesine adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hizmetler sayesinde tüm beyaz eşyalarınızı daha uzun süre kullanabilmenize yardımcı oluyoruz. Seg beyaz eşya servisi olarak her zaman etkili ve güvenilir bir süreç meydana getiriyor ve çalışmalarımızı sizlere en iyi şekilde sunmak adına fırsatlarımızı bir araya getiriyoruz.

Seg Klima Hizmeti

Satın alınabilecek birbirinden farklı boyutlarda klima seçeneklerimiz sayesinde her türlü ihtiyacın etkili bir şekilde karşılanabileceği bir hizmet süreci oluşturmak adına hizmetlerimizi sürekli hale getiriyoruz. Klima servisinde aranılan her türlü seçeneği ulaşılmasına yardımcı oluyor ve bu noktada özellikle ürünlerin her türlü bakım onarım sürecini güvenli bir şekilde gerçekleştirerek beklentilerinizi uzun vadede karşılıyoruz. Seg hizmet noktası olarak aldığınız tüm ürünleri uzun süre kullanabilmeniz amacıyla tüm teknik sorunların sona ermesi amacıyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan hizmetlerimizi sınırsız ve kusursuz bir şekilde sizlere sağlamaya en iyi biçimde devam ediyoruz. Sahip olmak istediğiniz her hizmete güvenle erişmeniz amacıyla; televizyon, beyaz eşya, klima, ankastre gibi tüm ürünlerimiz de aradığınız hizmet kalitesine sahip olmanız adına çalışmalarımızı en iyi şekilde bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Kısa Sürede Hizmet Garantisi

Genel olarak birçok firmanın aksine kolay bir şekilde ulaşım sağlayarak istediğiniz an oluşturduğunuz randevu işlemlerimiz ile sizlere en iyi hizmetleri sunmaya her zaman olanak sağlıyoruz. Tüm hizmetlerimizde her zaman beklentilerinizi karşılıyor ve bu şekilde daha iyi bir sürece erişebilmenize de ortam hazırlamaya devam ediyoruz. Tüm işlemlerimizde sizlere her zaman daha iyi hizmet sunarak teknoloji ürünlerinizin zarar görmeden daha etkili ve uzun süreli olacak şekilde kullanıma uygun hale gelebilmesine fırsat tanıyoruz. Aradığınız hizmete sahip olmak ve her an hizmetlerimizden faydalanmak için dilediğiniz gibi iletişime geçebilirsiniz. Seg servisi ihtiyaçlarınızı en kısa süre içerisinde karşılamaya ve aradığınız kaliteye her zaman sahip olabilmenize yardımcı oluyoruz.