365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Siemens Servisi

Tüm hizmetlerimizi Siemens ürünlerimiz adına aktif bir şekilde gerçekleştiriyor ve aranılan fırsatları kişilere güvenli bir şekilde sunmaya fırsat tanıyoruz.

Siemens servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz her türlü ürünümüz için gerekli işlemleri bir araya getiriyor ve bu sayede daha etkili ve güvenli bir şekilde ürünlerimizi kullanabilmenize yardımcı oluyoruz. Her zaman güvenilir ve kaliteli bir süreç oluşturabilmek amacıyla profesyonel ekiplerimiz aracılığı ile hizmetlerimizi bir araya getirmeye özen gösteriyoruz. Kısa bir süre içerisinde meydana gelen pürüzleri doluyor ve tüm teknoloji ürünlerinize güvenilir ve uzun süreli kullanıma hazır bir hale getirmek amacıyla profesyonel ekiplerimiz ile harekete geçmeye her zaman devam ediyoruz. Kişilerin tercih ettiği gün ve zamanı uygun olacak şekilde gerekli bakım ve onarım işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve bu sayede hiçbir olumsuzluğun meydana gelmesine izin vermiyoruz. Servis hizmetlerimizden ve olan haklarımızdan faydalanmak isteyen tüm kişilere aktif bir şekilde birbirinden avantajlı ve kaliteli bir hizmet oluşturmak adına çalışmalarımızı bir araya getiriyoruz.

Siemens Televizyon Servisi

Her zaman tercih edilen hizmet seçeneklerimiz ile ihtiyaç duyulan her an servis olanaklarımızı sizlere sunmaya devam ediyoruz. Özenli çalışmalarımız sayesinde televizyonlarınızda meydana gelen ya da gelebilecek her türlü arızanın kısa süre içerisinde sona ermesi adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Televizyonların açılmaması ya da kırılması gibi tüm durumlarda ekrandan iç parçalara kadar her noktada meydana gelen arızanın güvenli bir şekilde sona ermesine yardımcı oluyoruz. Her türlü bakım ve onarım işlemlerimiz sayesinde aldığınız televizyonların uzun süreli kullanımını sizlere sağlamaya devam ediyoruz. Siemens televizyon servisi hizmeti sayesinde aradığınız her an hizmetlerimize güvenli bir şekilde erişim sağlamanıza ve televizyonunuzu en iyi şekilde tercih ettiğiniz süre boyunca kullanmaya devam edebilmenize yardımcı oluyoruz. Her zaman beklentilerinizi karşılayan bir servis hizmeti sunuyoruz.

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla hizmetlerimizi her zaman sürekli hale getirmeye devam ediyoruz. Tüm hizmetlerimizde beklentileri etkili bir şekilde karşılayabilmek amacıyla teknik ekibimizde her zaman profesyonel kişiler ile çalışmalarımızı kusursuz hale getiriyoruz. Siemens servisi olarak 7/24 tüm hizmetlerimizin Türkiye’nin dört bir güvenle ulaştırıyoruz. Beyaz eşyalarda meydana gelen sorunları daha kolay bir şekilde tespit ediyor ve bu şekilde garanti kapsamında işlemlerimiz ile tüm teknoloji ürünlerin daha güvenli bir kullanıma hazır hale gelmesine yardımcı oluyoruz. Gerekli durumlarda gerçekleştirmiş olduğumuz parça değişimlerinde bakım ve onarım sürecini gerçekleştiriyor ve gerekli değişimlerde garanti hizmetleri sağlayarak bu parçaların da uzun süreli kullanıma uygun hale gelmesine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Beyaz eşyalarımız hangi dönemde ya da hangi zamanda alınmış olursa olsun ürünün kullanımını aktif hale getirebilmek amacıyla her türlü servis olanaklarımızı sunmaya devam ediyoruz.

 

Siemens Klima Servis Hizmeti

Servis hizmetlerinden faydalanmak için tüm kişilerin iletişim adresleri üzerinden kolay bir şekilde etkileşime geçmesine olanak sağlıyoruz. Tüm şehirleri ve tüm bölgelere aktif bir şekilde çalışmaları sağlayarak kişilerin hiçbir şekilde mağdur olmasına izin vermeyecek bir süreç meydana getiriyoruz. Siemens klima servisi olarak hem gerekli bakım işlemlerini hem de mevsim geçişlerinde klimaların gerekli temizlik işlemlerini kısa bir süre içerisinde oluşturmaya özen gösteriyoruz. Aranılan hizmetlere erişimi sağlayarak ya ve kış aylarında klima hizmetlerimizden en iyi biçimde fayda elde edebilmeniz amacıyla her türlü servis hizmetlerimizi sizlere kısa süre içerisinde sağlayarak çalışmalarımızı bir araya getiriyoruz. Tercih ettiğiniz hizmetlere güvenle erişmenizi en iyi şekilde sağlıyoruz.

Güvenilir Hizmet Kalitesi

Kalitemizden ödün vermeyerek tüm Türkiye üzerinde aktif çalışmalar sağlıyor ve bu noktada markamızın arkasında en iyi şekilde durmayı hedefliyoruz. Tüm çalışanlarımız ile güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet oluşturmaya devam ediyor ve bu sayede marka kalitemizi tüm müşterilerimize en iyi şekilde gösteriyoruz. Hedef kitlenizi doğru bir şekilde belirliyor ve gerekli bakım onarım sürecini gerçekleştirirken parçaların kusursuz bir şekilde işlevine devam edebilmesine yardımcı oluyoruz. Hizmet kalitemizden ve sunduğumuz hizmet seçeneklerinden ödün vermeyerek servis imkânlarını en iyi şekilde kullanılabilecek duruma getiriyoruz. Siemens servisi hakkında her türlü detaylı bilgiye kolayca erişim sağlanması ve iletişim adresleri sayesinde kişilere uygun gün ve zamana bağlı randevu sisteminin kullanımını kişilere sunuyoruz.