365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Sony Servisi

 

Sony servisi tüm elektronik ürünlere en doğru çözümleri sunuyor. Nerede olursanız olsun Sony marka ürünlerinizi en iyi şekilde tamir edebiliriz.

Sony servisi hizmetlerinde markanın tüm modellerine uzmanlarımızla beraber müdahalede bulunabiliriz. Sony Japonya kökenli bir şirkettir. Dünyanın en büyük elektronik üreticilerinden biri olan marka milyonlarca kişinin evinde yer alıyor.

Sony markası adı altında elektronik ürünlerin tamir işlemlerini yapabiliriz. Sony özel servisi beklentilerinizden fazlasını sizlere sunuyor. Türkiye üzerindeki her noktada garantili servis hizmetlerinden anında yararlanabilirsiniz. Profesyonel bir servis garantisi şimdi sizleri bekliyor. Ekiplerimizle beraber sizlere en doğru hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Sony markası tarafından üretilen her ürüne nitelikli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Özel servis garantisiyle tüm eşyalarınız firmamız tarafından tamir edilmektedir. Eşyalarınızın garanti süresi bittiyse Sony servisinden hemen yararlanabilirsiniz.

Sony Klima Tamiri

Sıcak ve soğuk hava desteğiyle öne çıkan klimalar için yaşanan her soruna müdahalede bulunabiliriz. Klima üzerinde sorunlu aksanların tamiratını gerçekleştiriyoruz. Klimayı detaylı inceleyen elemanlarımız gerekli araştırmaları yaparak en doğru işlemi yapıyor. Sony teknik servisi olarak müşterilerimizin klimalarını başarılı bir şekilde onarabiliriz. Sony Servis ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verebiliriz. Sony servisi güçlü ekibiyle yanınızda olmaya devam ediyor. Bizleri arayarak klimalarınızı en özel fiyatlarla tamir ettirebilirsiniz.

Klimalarda ortaya çıkan sorunlara en iyi müdahaleyi yapabiliriz. Doğru teknik servis desteğinden yararlanmak isterseniz bu konuda yardımcı olabiliriz. Sahip olduğumuz profesyonellikle aradığınızdan fazlasını sunabiliriz.

Sony Playstation Tamiri

Firmamız playstation tamiri hizmetlerinde de sizlere yardımcı oluyor. Bu alanda deneyimi, uzman ve araştırmacı ekibimizle beraber öne çıkıyoruz. Servis faaliyetlerimizi Türkiye genelinde sunabiliriz. Teknik servis atölyemizde, playstation ve konsol tamiratını yapabiliriz.

Playstation cihazlarınızda meydana gelebilecek yazılım sorunlarını çözebiliriz. Oyun konsolunuzda ortaya çıkabilecek yavaşlamalar performans sorunlarına neden olabilir. PS konsol oyun cihazlarının bakım ve onarım hizmetleri servisimiz tarafından verilmektedir. Cihazlarınızı sizler için tamir edebiliriz. Sony cihazlarına en doğru müdahaleleri sizler için yapabiliriz.

Playstation alanında uzman ekibimizle beraber Türkiye’nin dört bir tarafından ürünlerinizi alıyor ve tamir ediyoruz. Uzman servis personelimizle, arıza tespitlerini kolayca yapabiliriz.

Sony Televizyon Tamiri

Televizyonlar en çok kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Televizyonlarda çıkabilecek olası arızaları sizler için tamir edebiliriz. Televizyonlar için montaj, tamir ve bakım uygulamalarını sizlere sunabiliriz. Bizlerle iletişime geçerek servis desteğinden hemen yararlanabilirsiniz. Sony televizyon tamiri hizmetlerinde aradığınız kaliteye anında erişebilirsiniz. Sizlere her konuda yüksek kaliteli çözümler sunuyoruz.

Sony Fotoğraf Makinesi Tamiri

Fotoğraf makinesi anı ölümsüzleştiren cihazlardan bir tanesidir. Fotoğraf makinelerinizin sağlıklı bir şekilde çalışması için servis garantisi sunabiliriz. Sony markası fotoğraf makinesi konusunda öne çıkıyor. Makinelerinizin bakımını yaparak en net fotoğraflara ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Hayatınızın önemli anlarını ölümsüzleştiren fotoğraf makinelerinin tamiri son derece önemlidir. Sony fotoğraf makinesi tamiri ile hatıralarınızı ölümsüz hale getirebilirsiniz. Sony markası tarafından üretilen elektronik ürünleri sizler için tamir edebiliriz. Sizde bizlerle iletişime geçerek ürünlerinizi kolayca tamir ettirebilirsiniz. Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimize en iyi hizmeti verebiliriz.

Sony Kamera Tamiri

Sony kamera servisi olarak tüm cihazlarınızı kolayca tamir edebiliriz. Yeni aldığınız ya da kullandığınız Sony marka kameraları servisimizde onarabiliriz. Garanti süresi dolan Sony marka kameralarınızı onarabiliriz. Özel servis hizmetlerimiz firma garantisi altına verilmektedir. Sony servisimiz ile profesyonel hizmetlerle hemen tanışabilirsiniz. Sony kamera tamiri konusunda aradığınız kaliteye ulaştırıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan servisimiz tamir alanında beklentilere cevap veriyor. Servis alanında uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle tüm sorunlarınıza yardımcı oluyor. Yedek parça desteğinde de beklentilerinize cevap veriyor. Servis talebinizi ilettiğiniz zaman sizlere servis hizmeti sunabiliriz.

Sony, Japonya merkezli dünyanın popüler elektronik markalarından bir tanesidir. Sony elektronik cihazları dünyanın her yerinde milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor. Her geçen gün daha fazla kişinin evine giren Sony marka ürünlerinizi sizler için tamir edebiliriz. Yüksek kaliteli Sony ürünler için ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Sony tamir ve bakım servisi olarak sizlerin yanındayız. Uzman teknisyenlerimizle beraber beklentilerinize cevap veriyoruz. Bu konuda müşterilerimizin mağdur olmaması için hareket ediyoruz. Güvenilir servis uygulamalarımızı incelemek isterseniz hemen internet üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.