365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Termodinamik Servisi

Satış sonrası hizmet konusunda öncü olan Termodinamik servisi kapsamında her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Termodinamik servisi olarak merkezi ısıtma, bireysel ısıtma, kombiler ve su ısıtıcılar ile öne çıkan marka için ülkenin dört bir yanına teknik servis desteği veriyoruz. Her türlü soru ve sorunun çözümü için müşteri odaklı hizmet sunan servisimiz bünyesinde alanında uzman ve tecrübeli personeller görev alır. Ürünlerde herhangi bir sorun yaşandığında öncelikle analiz edilir ve sorunun nedeni incelenir. Ardından nedene göre çözüm planlanır ve sorun en kısa süre içerisinde ortadan kaldırılır. Her müşteriye en uygun seçenekler sunulur. Hizmet planlaması ürüne ve müşteri beklentilerine göre yapılır.

Termodinamik Merkezi Isıtma Sistemleri

Termodinamik servisi bünyesinde en çok talep gören hizmetler arasında kombi desteği yer alır. Her model kombi için verilen destek sayesinde kombilerinizi hem fonksiyonel hem de ekonomik olacak şekilde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Kombinizden istediğiniz performansı alabilmek için her yıl bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekir. Bu sayede hem daha iyi ısıtacak hem de enerji tüketimi daha uygun olacaktır. Bu durum hem merkezi hem de bireysel kullanımlar için geçerlidir. Önemli olan nokta kullanılacak alana uygun kombi seçmektir. İhtiyaca göre profesyonel destek alarak doğru seçimler yapabilir ve kombinizi sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. İşinde uzman ekibimiz merkezi ve bireysel ısıtma dahil size her alanda kesintisiz destek verecektir.

Termodinamik Kombi Servisi

Termodinamik markalı kombileriniz için haftanın 7 günü 24 saat boyunca destek veren servisimiz tüm taleplere en hızlı şekilde geri dönüş yapar. Her müşteriye özel verilen destekte gaz açık mı, ocak çalışıyor mu, su basıncı kontrol edildi mi, cihazda yanıp sönen arıza ışığı var mı gibi sorulara yanıt aranır. Bu soruların cevaplarına göre gerekli hallerde ilgili adrese teknik ekip yönlendirilir.

Gönderilen ekibin tam donanımlı araç kullanması sayesinde her zaman aktif çalışma ortamı mevcuttur. Bu sayede kombinde ani bir sorun yaşandığında hızlı bir şekilde müdahale edilir ve sorunun büyümesine engel olunur. Çözüm için gerekli olan tüm parça ve ekipmanlar servisimiz bünyesinde vardır.

Termodinamik Su Isıtıcı Servisi

Su ısıtıcı ya da diğer bilinen ismi ile şofbenler günlük yaşamda pratik kullanım olanağı sunar. İstediğiniz her an sıcak su alabileceğiniz bu ürünlerin bakımı ve onarımı için Termodinamik servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ihtiyaca ve bütçeye uygun şofben seçeneklerinin olması sayesinde dilediğiniz ürünü rahatça satın alabilir, kurulum ve onarım gereksinimlerinizi servisimiz bünyesinden karşılayabilirsiniz. Geniş hizmet ağımız ve personel kadromuz sayesinde Termodinamik ürünleri ile ilgili aradığınız hizmeti tarafımızdan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Her bir hizmetimiz servis garantisinde olup en uygun seçeneklerle sizlere sunulur. Bunlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken servis kaydı açmaktır.

Termodinamik Şofben Servisi

Tüplü ya da gaz riskini ortadan kaldıran şofben kullanımı elektrikli olması sayesinde istenilen her an açılabilir. Kompakt boyutlarda ve estetik bir görünümde olması bu parçaları daha kullanışlı hale getirir. 7 gün 24 saat sıcak su konforu sunan cihaz birden fazla emniyet sistemine sahiptir. Bu sayede uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Üstün performans almak adına bakım ve onarım işleri için düzenli olarak şofben servisi hizmeti almakta fayda vardır.

Kademeli sıcaklık ayarı, yanmaya dayanıklı ve yalıtımlı dış yüzey, kirece karşı güçlü hale getirilmiş yalıtımlı rezistans, susuz çalışmaya engel olan basınç anahtarı, basınca karşı koruma sağlayan emniyet ventili, hassas sıcaklık kontrolü gibi özellikler sayesinde alacağınız şofben daha avantajlı hale gelecektir. Kullanışlı boyutlar ve estetik bir tasarımının olmasının yanı sıra yaygın servis ağının olması gibi özelliklerle ürünlere talep her zaman fazladır.

Termodinamik Termosifon Servisi

Çevre dostu olan termosifonlar yaşam alanlarında sıklıkla kullanılır. Uzun ömürlü rezistansı olan bu ürünler çevre dostu olarak üretilir. Emaye kaplı tank yüzeyi, 60 ve 80 litre seçenekleri ile her alana uygun model bulmak mümkündür. Farklı güç kademesi seçenekleri, kolay sıcaklık ayarları, yüksek basınca karşı emniyet termodinomik termosifon çeşitlerinin diğer özellikleri arasında yer alır. Servisimiz bünyesinde yaygın hizmet ağının olması, bakım ve montaj kolaylığı gibi özellikler ile ürününüz daha da cazip olacaktır.