365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Toshiba Servisi

 

Uygun fiyatlarla ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Toshiba servisi ülkenin dört bir yanına destek sunar.

Toshiba servisi olarak bünyemizde ilgili alanda tecrübesi ve bilgi birikimi bulunan çok sayıda personel vardır. Bu sayede ürünlerdeki sorunlar kısa süre içerisinde giderilerek ürün müşteriye en hızlı şekilde teslim edilir. Uygun fiyatlarla kaliteli teknik servis desteği almak istediğinizde doğrudan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Toshiba markasına ait tüm ürünlerinizi bize getirebilir, ürünlerle alakalı merak ettiklerinizi servisimizden öğrenebilirsiniz. Her türlü sorununuz servisimizce çözülmekte olup sunduğumuz hizmet daima garantilidir. Böylece ürün türünüz ne olursa olsun doğrudan dilediğiniz an servisimize talepte bulunabilirsiniz.

Toshiba Laptop Servisi

Aldığınız ürünleri uzun süre güvenle kullanabilmek için servis desteği almanız gerekir. Ancak her servis istediğiniz özellikleri sunmayacağından dikkatli seçim yapmanızda fayda vardır. Özellikle laptop aldığınızda her yıl düzenli bakım yaptırmanız ürünün ömrünü uzatacaktır. Kullanıcı hataları kaynaklı bilgisayar sorunları sıklıkla yaşandığından bunları gidermek ve önlemek için doğrudan servisimize talepte bulunabilirsiniz.

Toshiba servisi hizmetlerimiz sınırlı olmayıp tüm ürün tipleri için verilir. Esas amaç memnuniyeti sağlamaktır. Yüksek maliyetlere sebep olacak hataları minimum bütçeyle karşılamanızı sağlayan servisimiz bakım, onarım ve daha pek çok hizmeti sunar. Bu sayede dizüstü bilgisayarlarınız ile veri saklamak ve taşımak daha kolay olacaktır. Laptoplar taşınabilir olduğundan bazen düşme sebepli kazalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda vakit kaybetmeden servisimize başvurmanızda fayda vardır.

Toshiba Televizyon Servisi

Her evin ihtiyacı olan televizyonlar farklı markalarda ve özelliklerde üretilir. Toshiba televizyon servisi olarak Toshiba markalı televizyonlarınıza kesintisiz servis desteği sunuyoruz. Bu sayede aldığınız televizyonlar daha uzun ömürlü ve dayanıklı olacaktır. Kaliteli hizmet anlayışı ile sunduğumuz servis desteğinde tüm bakım onarım işleri yer alır. Arıza, arızanın tespiti, onarım, bakım, tamir ve benzeri tüm işleriniz işinde tecrübeli personellerimiz tarafından yapılır. Bu hizmetten faydalanmak istediğinizde tek yapmanız gereken servis talebi oluşturmaktır. Televizyonunuzdaki herhangi bir arıza nedeniyle servisimize başvuruyorsanız online arıza talep formunu doldurarak hizmet talep edebilirsiniz.

Toshiba Klima Servisi

Özellikle yaz aylarında daha fazla kullanılan klimalar kullanıcı hatası ya da uzun süreli kullanım gibi farklı nedenlerle servis desteğine ihtiyaç duyar. Toshiba servisi olarak bünyemizde tüm model klimalarınız için kusursuz çözümler üretilir. Güvenliğinizi öncelikli tutarak verilen hizmetlerde tüm süreç ile ilgili bilgilenmeniz sağlanır. Enerji tasarrufu, yüksek güvenirlik, verimlilik, inovasyon, çevreye saygı markaya ait ürünlerin temel özellikleri arasında yer alır. Müşterilerine Japon kalitesini ve güvenilirliğini sunan Toshiba duvar tipi klimalar, ticari klimalar ve multi klimalar olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Tüm modellere yönelik servis desteğimiz mevcuttur. Dilerseniz klima değiştirmek istediğinizde de servisimiz bünyesinde bulunan uzman personellerimizin bilgi ve deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Toshiba Notebook Arızaları Ve Servisi

Dizüstü bilgisayarlara bakıldığında servis bünyesine en çok gelen hatalar ekran arızaları, LCD invertör arızaları, adaptör ve şarj girişi arızaları, ana kart arızaları, dizüstü bilgisayara sıvı dökülmesi gibi durumlardır. Servisimizde tüm bu olumsuz durumlara ait en iyi çözümler sunulur. Özellikle bilgisayarın klavye kısmına sıvı dökülmesi ve üzerinden uzun süre geçmesi hallerinde profesyonel tamire ihtiyaç duyulur. Bu nedenle sıvı döküldüğünde hiç vakit kaybedilmeden cihazı servise götürmek gerekir. Böylece personellerimiz bilgisayara zamanında müdahale ederek yaşanacak hasarı en aza indirecektir. Bilgisayarlarınızda bu gibi arızalar meydana geldiğinde hemen bizimle iletişime geçerek yaşanan sorunun hızlı ve kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Toshiba Garantili Servis Hizmetleri

En çok talep gören Toshiba servis hizmetleri genellikle dizüstü bilgisayarlar içindir. Günlük yaşamda yoğun bir şekilde kullanılmasından dolayı kullanıcı hatası kaynaklı sorunlar sıklıkla görülür. Yaşadığınız problemleri çözmek için geniş servis ağı desteğimizden faydalanabilirsiniz. Sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde Toshiba markalı ürünlerinizi uzun süre boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Tüm arızaların giderilebilir bir yönünün olması ve müdahalenin servisimizde işini bilen kişiler tarafından yapılması beklentilerinizi karşılayacaktır. Parça değişimi ve benzer işlemlerde müşteri onayı alınmadan işlem yapılmayacaktır. Hizmetten memnun kalan müşteri sayısının arttırılması hedeflendiğinden bun sağlamak için çalışma yürütülür, bu amaçla servisimizde müşteri portföyümüz günden güne genişler.