365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Vaillant Servisi

Özel eğitimli servis teknikerlerimiz tarafından verilen Vaillant servisi hizmetimiz tüm Vaillant markalı ürünler için geçerlidir.

Vaillant servisi hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışla karşılaşacaksınız. Tüketicileri daima en kaliteli hizmet ile bir araya getiren servisimiz hız konusuna da önem verir. Özellikle herhangi bir arıza için servis talebi oluşturduğunuzda en kısa süre içerisinde talebinize geri dönüş yapılır. Yaşanan sorun analiz edilir, en uygun çözümler belirlenir ve onay verdiğiniz takdirde hizmet sunularak sorun hızlı bir şekilde ortadan kaldırılır. Hızlı ve pratik servisin amacı mutlu müşteri portföyünü genişletmektir. Hizmet bölgesi sınırlamasının olmaması yani Türkiye’nin her yanına hizmet verilmesi müşteriler açısından avantaj sağlayacaktır.

Vaillant Kombi Servisi

Güvenilir ve profesyonel olan Vaillant servisi hizmetlerimiz arasında kombi desteği ilk sıralarda yer alır. Bu hizmet kapsamında kombi aşamalı kontrollerden geçirilir ve sorun odaklı çözümler sunulur. Cihazda herhangi bir su sızdırmazlığı ve kirlilik olup olmadığı kontrol edilir. Yapılan diğer kontroller arasında brulör ve yanma kontrolü, ısıtma ve sıcak su fonksiyonları, emniyet kontrolü, gaz ayarları, su şalteri filtresinin kontrolü, su debisi ayarları, filtre temizliği, turbo cihazlarda baca ringi temizliği gibi işlemler yapılır. Bunlardan elde edilen sonuçlara göre bakım ve onarım aşamasına geçilir. Özellikle emniyet kontrolü günlük kullanımın sorunsuz olması açısından son derece önemlidir. Bu aşamada baca çekişi, ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu, bacalı cihazlarda baca sensörü fonksiyonu testi gibi işlemler de uygulanır. Tüm sorunların doğru şekilde giderilmesi için eğitimli personeller görevlendirilir.

Vaillant Isı Pompası Servisi

Toprak, su ve hava kaynaklı olan ısı pompaları üstün teknolojik özelliklere sahiptir. Ancak bazı dönemlerde bu ürünler için Vaillant servisi desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Geleceğin ısıtma teknolojisi olarak ifade edilen pompaların düzenli ve sorunsuz kullanımı için bakım onarım çalışmalarını ihmal etmemeniz gerekir. Doğada bulunan enerjiyi kullanarak çalışan pompalar %75 doğadan %25 elektrik enerjisi ile üretim yapar. Hem doğal kaynakları hem de geleceği koruması nedeniyle sıklıkla tercih edilen bu pompalar dünyadaki en güvenli ısı kaynakları olarak ifade edilir. Yıl boyunca sıcak su konforu sunması ve yaz mevsiminde otomatik kontrollü soğutma fonksiyonlarının olması ürünü daha elverişli hale getirir. Bu özellikleri sorunsuz şekilde kullanabilmek için belli dönemlerde servisimize başvurmanızda fayda vardır.

Vaillant Klima Servisi

A++  enerji verimliliğine sahip olan Vaillant klima çeşitleri evlerde ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılır. Kendi içerisinde farklı model seçeneklerine sahip olan bu ürünlerin her biri için servis desteğimiz mevcuttur. Nemi alması, havalandırması, ısıtması ve soğutması gibi özelliklerinden dolayı duvar tipi Split klima modelleri için talep daha fazladır. Kolayca duvara monte edilebilen bu ürünler ile ilgili servisimizde deneyimli ve eğitimli teknikerler görev alır. Salon tipi modeller biraz daha geniş olduğundan otomatik mod, timer fonksiyonu gibi ilave özelliklere sahiptir. Bunların her birinin uzman personeller tarafından iyi bilinmesi hizmet kalitesini artıracaktır.

Vaillant Şofben Servisi

Yüksek güç ve verim sağlayacak şekilde çalışan Vaillant şofben çeşitleri doğalgaz uyumlu olmasıyla geniş kullanım kolaylığı sağlar. Sıcak su konforunun fazla olması sayesinde markaya ait ürünleri evlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dakikada on dört litre debisinin olması sıcak su ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Tüm ürünlerde uzun ömürlü kullanım amaçlanmış olup bunun için ürünlerinizi servisimizde düzenli olarak bakıma tutmanız işe yarayacaktır. Enerji verimliliği ve yüksek tasarruf sunan ürünlere servisimizde uzman kişiler tarafından gerekli işlemler yapılacaktır. Sabit sıcaklıkta su konforu sunan şofbenlerle ilgili tüm servis desteğini size her zaman en güvenli şekilde sunuyoruz.

Vaillant Teknik Servis

7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz Vaillant teknik servis hizmetimizden güvenilir ve konforlu hizmet alabilirsiniz. Ürünü ilk defa satın aldığınızda kullanım talimatlarını öğrenmek için servisimize başvurabilir, personellerimizin deneyimlerinden ve bilgisinden faydalanabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz memnuniyet ve çözüm odaklı olacak şekilde verilecektir. Servis talebi oluşturmak istediğinizde doğrudan adresimize gelebilir, iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ya da online servis başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Yaptığınız taleplere en kısa süre içerisinde geri dönüş verilecek, en hızlı şekilde servis hizmetlerine erişmeniz sağlanacaktır.