365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Vestel Servisi

Vestel markalı ürünlerinizle ilgili en çok karşılaştığınız sorunları çözüme kavuşturmak için Vestel servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Vestel servisi olarak Türkiye’nin her noktasına servis desteği sunuyoruz. Markaya ait tüm ürünler için verdiğimiz destekten 7 gün 24 saat boyunca yararlanabilirsiniz. Davlumbaz, fırın, ankastre ocak ve benzer tüm ürünleriniz için servisimizi arayabilir, dilerseniz ürünlerinizi bize yolarak doğrudan hizmet almaya başlayabilirsiniz. Tamir, bakım ve onarım her türlü işi sorunsuz şekilde yerine getiren servis personellerimiz ilgili alanda tecrübe sahibidir. Bu sayede tüm servis desteği garantili olarak verilir ve ürünler müşterilere kusursuz olarak teslim edilir. Herhangi bir parça değişimi gereken durumlarda müşterinin onayı alındıktan sonra işlem yapılır. Tüm hizmetlerde ürün en hızlı şekilde tamamlanarak kullanıcıya ulaştırılır.

Vestel Buzdolabı Servisi

Her evde kullanılan buzdolabı çeşitleri yiyeceklerinizi uzun süre muhafaza etmenizi sağlayan ürünlerden biridir. Vestel buzdolabı servisi ile bu ürünleri uzun yıllar boyunca kullanmanız mümkün hale gelir. Günümüz koşullarına en uygun üretimleri yapan marka ülkemizde yoğun talep görür. Buzdolabı ya da diğer beyaz eşyaları satın aldığınızda ürünün kendisinden ya da kullanım kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda doğrudan servisimiz ile iletişime geçerek yaşadığınız sorunun kısa süre içerisinde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Her biri alanında bilgili ve tecrübeli olan teknikerlerimiz yaşadığınız sorunun hızlı ve kalıcı bir şekilde çözülmesini sağlayacak, her zaman garantili hizmet verecektir.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Mutfaklarda büyük kolaylık sağlayan ürünlerden biri olan bulaşık makineleri en çok kullanılan ürünlerden biridir. Enerji tüketimi az olan, su tasarrufu yapan ve bulaşıkları temiz yıkayan Vestel marka makineler her zaman daha fazla tercih edilir. Bu ürünlerle ilgili soru ve sorunlarınız için Vestel servisi olarak bizlere danışabilirsiniz.  Ürünlerin garanti kapsamının uzun olması sayesinde sorunları ve hasarları herhangi bir ek ücret ödemeden yaptırabilirsiniz. Merak ettiğiniz bir nokta olduğunda servisimizi telefonla arayarak da iletişim kurabilirsiniz. Bulaşık makineleri gün içerisinde birkaç kez kullanıldığında sorun yaşanma olasılığı en yüksek ürün grupları arasında yer alır. Bu nedenle sıklıkla teknik desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Vestel Klima Servisi

Sunduğu avantajlar nedeniyle klima kullanımı gün geçtikçe daha da yaygın hale gelmektedir. Evinizde ya da işyerinizde kullanacağınız klima için Vestel servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ürünle ilgili bir sıkıntı çıktığında ya da başvuracağınız bir konu olduğunda bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Uzman servis ekiplerimiz klimanızda çıkan tüm sorunları ortadan kaldıracaktır.

Servis bünyesinde müşterilere sunulan tüm hizmetlerimiz garantilidir. Önemli olan nokta klima ve diğer Vestel ürünlerini satın alırken ihtiyacınıza ve beklentilerinize uygun olan parçaları tercih etmektir. Enerji tasarrufu sağlayan, kullanılacağı alanın özelliklerine göre ebatlara sahip, ısıtma ve soğutma fonksiyonları gelişmiş olan modeller her zaman daha fazla tercih edilir.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır yıkamayı son derece kolay hale getiren çamaşır makineleri gelişmiş teknolojik özelliklere sahiptir. Farklı programlara sahip olacak şekilde üretilen makineleri satın almadan önce kıyaslama yapmanız gerekir. Bu sayede hem kullanışlı hem de teknik özellikler yönünden yeterli bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Satın aldığınız çamaşır makinesi garantili olup bununla ilgili hizmeti teknik servisimizden alabilirsiniz. Garanti kapsamında makinenizin her türlü bakım onarım işleri uzman servis ekibimiz tarafından yapılacaktır. Ülkeniz dört bir yanına sunduğumuz kaliteli ve güvenilir servis desteğinden dilediğiniz her an yararlanabilirsiniz. Makinenizde parça değişimi gerektiren bir durum olduğunda tüm parçalarınız orijinal ve servis garantisi ile değişecektir. Bu sayede makinenizi daha uzun süre sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Vestel Televizyon Servisi

LCD, normal televizyon ya da plazma fark etmeksizin televizyonunuzla ilgili tüm işler için Vestel televizyon servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  Kısa sürede onarımı tamamlanan televizyonlarınız en hızlı şekilde sizlere ulaştırılır. Cihazınızda meydana gelen tüm sorunları çözerek sizlere güler yüzlü bir servis deneyimi yaşatıyoruz. Sunduğumuz hizmetler servisimiz garantisi altında olup memnuniyet odaklı sunulur. Her bir teknikerin işinde deneyimli olması sayesinde sorunlarınız kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulur. Tüm hizmetler bölge sınırı olmadan verilir ve servis talebi online olarak iletilebilir. Böylece ihtiyaç duyan herkes Vestel markalı ürünlerle ilgili güvenilir, kaliteli ve hızlı servis hizmeti alabilir.