365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Westinghouse Servisi

Westinghouse servisi olarak bu alanda birçok ürüne yönelik olacak şekilde her işlemi yerine getirmekteyiz.

Westinghouse servisi alanında gerekli olan her bir işleme sahibiz. Bunun için tek yapmanız gereken şey bize ulaşmaktır. Bu alanda büyük bir yetkinliğe sahibiz. Hem bakım hem de onarım başta olmak üzere daha birçok işlem için gerekli olan donanıma sahibiz. Bu alanda güvenilir alt yapımız ile birlikte size yardımcı olmaktayız. İstediğiniz zaman bize ulaşıp gerekli yardımı bizden alabilirsiniz. Bu alanda sağlıklı ve güvenilir birçok işlem ağına da yer vermekteyiz.

Westinghouse Araç Ürünleri Servisi

Westinghouse servisimiz birçok teknolojik araç ve gereç için size yardımcı olur. Westinghouse servisi olarak bu alanda araç ürünleri için de gerekli bakım ve onarım işlemini sunmaktayız. Araçların gereçleri genelde frenden şanzımana kadar birçok şeyi içine alır. Bu gereçler yıllı belli bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakım da yapılmadığı zaman araçta bir takım sorunlar yaşanabilir. Bu tür sorunların ortaya çıkmaması adına bizden anında yardım alabilirsiniz. Alanında ön plana çıkan bir işlem ağına yer vermekteyiz. Şimdi istediğiniz zaman bizi arayıp anında yardım alabilirsiniz. Böylece aracınızı daha güvenilir bir şekilde kullanmaya devam edersiniz. Bu alanda istediğiniz zaman size yardım etmeye hazırız. Tüm Türkiye geneline de servisimiz hizmet vermektedir.

Westinghouse Sayaç Servisi

Sayaçlara bugün hemen her yerde karşılaşmak mümkün. Westinghouse servisi olarak bizler sayaç alanında da gerekli olan tüm işlemlere sahibiz. Bunun için alanında deneyimli ve donanımlı olan birçok çalışana da yer vermekteyiz. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Anında ve kısa süreli olacak şekilde işlemleri yerine getirmekteyiz. Bu kapsamda sunmuş olduğumuz her bir işlem uzun ömürlü olacak şekilde yerine getirilir. Sağlıklı birçok işlem ağına yer vermekteyiz. Böylece en ufak bir sorun yaşanması da asla söz konusu olmaz. Şimdi istediğiniz zaman bize ulaşıp gerekli yardımı alabilirsiniz. Bu konuda size yardım edip sayacı kaliteli şekilde kullanmanıza yardım edebiliriz.

Westinghouse Buzdolabı Servisi

Beyaz eşya alanında buzdolabı ilk sırada yer alır. Westinghouse buzdolabı ile herhangi bir sorun yaşadığınız zaman anında bizden yardım alabilirsiniz. Buzdolabı çok fazla kullanımdan kaynaklı olacak şekilde bozulabilir. Ayrıca soğutma kısmında genelde aha çok arıza çıkar. Biz tam da bu alanda yardımcı olmaktayız. Buzdolabı hem yazın hem de kışın olacak şekilde ihtiyaç duyulan bir yapıya sahip. Bu alanda biz de anında genel bir müdahale yapıp size yardımcı olmaktayız. Böylece yeni bir buzdolabı almanıza bile gerek kalmıyor. Şimdi buzdolabı ile ilgili olarak herhangi bir sorun yaşadığınız zaman bizi arayıp yardım alabilirsiniz. Türkiye’nin hemen her yerinde de hizmetimiz mevcut. Uzun ömürlü olacak şekilde dolabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Westinghouse Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi de en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşyaların başında gelir. Çamaşır makinesi aldıktan sonra uzun süreye kadar kullanmak istersiniz. Bu alanda size yardımcı olacak bir servis olarak bizler varız. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız çamaşır makinesini bize emanet edebilirsiniz. Çamaşır makinesi ile ilgili birden fazla sorun ortaya çıkabilir. Ancak sorunun tam olarak ne oluğunu bilemezsiniz. Bu yüzden alanında deneyimli ve donanımlı olan bir servise ihtiyaç duyulur. Biz bu alanda ön plana çıkıp size yardımcı olabiliriz. Tek yapmanız gereken şey ihtiyaç halinde bizi arayıp anında yardım almaktır. Böylece çamaşır makinesini daha uzun süreli olacak şekilde kullanmaya devam edersiniz.

Westinghouse Servisiyle Detaylı Bakım

Servisimiz teknolojik ev aletleri için çok detaylı olacak şekilde hizmet sunar. Bu alanda tüm Türkiye genelinde de hizmetimiz mevcuttur. Şimdi istediğiniz zaman bizi arayıp anında yardım alabilirsiniz. Yapacağımız her bir işlem çok detaylı ve sağlıklı olmaktadır. Daha sonradan en ufak bir sorun yaşamamanız için de elimizden geleni yapmaktayız. Beyaz eşyanızı değiştirmeye gerek bile duymazsınız. Bizler anında müdahale edip size bu alanda yardımcı olmaya çalışmaktayız. İstediğiniz zaman bize ulaşıp genel bir yardım alabilirsiniz. Telefon numaramız online olacak şekilde size açıktır. Yani günün her saatinde bizi aramanız mümkün. Westinghouse iletişim alanı için web üzerinden ulaşıp sağlayıp anında yardım almanız mümkün.