365 Teknik Servis

444 82 28

Çağrı Merkezi

7 Gün 24 Saat

Ücretsiz Çağrı Merkezi

York Servisi

York servisi alanında beyaz eşyadan teknolojik tüm eşyalara kadar detaylı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

York servisi olarak günün her saatinde çalışmaktayız. İhtiyaç halinde bizi arayıp anında bizden gerekli yardımı alabilirsiniz. Bu alanda yoğun ve kapsamlı bir çalışma ortaya koyduğumuz için size de yardımcı olabiliriz. Arayıp sorun ne ise onu dile getirmeniz yeterli olacaktır. En kısa süre içinde gerekli olan işlem ne ise o işlemi size sunmaktayız. Böylece eşyanızı daha uzun süreli olacak şekilde kullanma şansını elde etmiş olmaktasınız. Türkiye genelinde de hizmetimiz mevcuttur.

York Klima Servisi

York ürünleri ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışmaktayız. York servisi olarak bu alanda klimalar daha çok öne çıkar. Özellikle yaz aylarında klimaya çok fazla ihtiyaç duyulur. Klimanızda en ufak bir sorun bile ortaya çıktığı zaman bizi arayabilirsiniz. Biz gerekli olan her işleme sahibiz. Klimaya yerinde yapılan inceleme ile müdahale etmekteyiz. Eğer sorun çok büyük değilse anında yerinde her işlemi uygulayabiliriz. Ancak sorun büyük ise klimayı servise getirmekteyiz. Daha sonra çok fazla vakit almadan müdahaleyi en iyi şekilde yapmaktayız. Böylece siz de klimanızı daha uzun ömürlü olacak şekilde kullanma şansını elde etmiş olmaktasınız.

York Kombi  Servisi

Klima dışında en çok arızalananların başında da kombi gelir. Şimdi kombinizi bize getirip anında bu alanda yardım alabilirsiniz. York servisi olarak bizler bu alanda gelişmiş olan bir alt yapıya sahibiz. Bu yüzden kombinizi detaylı şekilde inceleyip sorun tam olarak çözülene kadar her işlemi uygulamaktayız. Şimdi tek yapmanız gereken şey bizi aramaktır. Arama yaptıktan sonra mevcut olan sorunu en kısa süre içinde çözüme kavuşturmaktayız. Bu alanda sağlıklı ve güvenilir yollarla her işleme sahip bir servisiz. Daha sonradan oluşacak olan sorunları da bu yolla önlemiş olmaktayız. Türkiye’nin de her yerine hizmetimiz anında gitmektedir. Bunun için dilediğiniz zaman yani her ihtiyaç halinde bizi arayabilirsiniz.

York Küçük Ev Aletleri Servisi

Küçük ev aletleri işlevleri ve kullanımları gereği ön plana çıkarlar. Küçük ev aletleri içinde bizi arayabilirsiniz. Anında etkili çözümler ile sizlere yardımcı olmaktayız. Bu alanda donanımlı bir ekibe sahibiz. İstediğiniz zaman bizi arayıp anında genel bir yardım alabilirsiniz. Türkiye genelinde de hizmetimiz devam etmektedir. Küçük ev aletleri çok kullanıldıkları için bozulma sıklıkları da daha çok artar. Böyle bir durum ortaya çıktığı zaman tek yapmanız gereken şey bizi aramaktır. Anında müdahale edip gerekli olan işlevi size sunmaktayız. Bu alanda oldukça donanımlı bir teknik yapımız mevcut. Bu yüzden büyük ev aletlerinden küçük ev aletlerine kadar her alanda gerekli olan işlemleri sunmaktayız.

York Fırın Seti Servisi

Fırın bir ev için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Bunu bildiğimiz için bu alanda da size anında yardımcı olmaktayız. Fırın sadece tek bir malzemeden oluşmaz. Set şeklinde olanları da vardır. Yani arıza eğer set şeklinde olmuş ise bunu da dile getirebilirsiniz. Bu alanda etkili ve güçlü bir işlev ağımız ile sizlere anında yardımcı olmaktayız. Sadece arama yapıp sorun ne ise onu dile getirmeniz yeterli olacaktır. En kısa sürede size yardımcı olacak ekibi adresinize yönlendirmekteyiz. Bu yolla zaman kaybı yaşanmasının da önüne geçmiş oluyoruz. Yani arama yapmanız yeterli olacaktır. Bu alana yıllarını vermiş bir servis olduğumuz için hiçbir sorun yaşamamanız için elimizden geleni yapmaktayız.

York Servisiyle Bakım ve Onarım

Bakım ve onarım işlemi için tek yapmanız gereken şey bizi aramaktır. En kısa sürede gerekli işlem ne ise onu yerine getirmekteyiz. Tüm Türkiye genelinde de her işleme sahip bir servisiz. Bu alanda arama yaptıktan sonra bakım ya da onarım fark etmez hepsini bizden temiz edebilirsiniz. Bakım özellikle onarımdan önce ön plana çıkan bir işlemdir. Bizler tüm beyaz eşya ve teknolojik eşyalar için ön plana çıkan bir işlem sunuyoruz. Tek yapmanız gereken şey bizi aramaktır. Gerekli olan her işlemi sunmaya hazırız. Üstelik tüm sorumluluğu alarak bu işlemleri yerine getirmekteyiz. Bakım ve onarım işlemi için dilediğiniz zaman bizi arayıp yardım alabilirsiniz.